reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

u mnie pewnie lutealna więc progesteron za niski ale nawet jakby był środek cyklu to znowu byłby za wysoki
 
reklama
Dobrze ze jutro masz wizyte u lekarza to powinien rozwiac wszystkie twoje watpliwosci i wszystko wyjasnic. Ja jeszcze 10 dni musze czekac:angry: zlosci mnie to. Wogle to powinnam isc do niej dopiero jak skoncze brac progesteron ale to by bylo dopiero w styczniu a ja nie wytrzymam tak dlugo.
daj znac jutro co ci powiedzial i oczywiscie &&&&&&&&&:-)
 
Nie dziwie się Tobie, też by mnie szlag trafiał jak musiałabym tyle czekać (też jestem niecierpliwa;-)).
Po prawdzie to nie mogę się już doczekać wizyty, mam na 15, jak wrócę zdam relację:-).
 
jestem już po wizycie, przybij piątkę - mam torbiel:wściekła/y:
jest na prawym policystycznym jajniku, narazie niewielka 33mm - może się wchłonie...
druga sprawa i być może dobra wiadomość, na lewym jajniku prawdopodobnie drugi torbiel albo (co bardziej wg. gina prawdopodobne) ciałko żółte 22mm - mam działać:-)
 
Progesteron faktycznie niski, gin coś wspominał,że da mi coś w drugiej połowie przyszłego cyklu na to.
21 gr. mam kolejną wizytę i będzie obserwował czy torbiel się nie powiększa - jeśli tak będzie zbijał hormonami.
Generalnie powiedział, że jeśli nie zajdę w ciążę w tym cyklu zaczynamy terapię lekami.
Co ciekawe podobno ta torbiel zrobiła mi się z nieudanej podwójnej owulacji, z prawego miała pójść ale nie poszła a z lewego wygląda na to, że jest (eh trochę mnie to rozczuliło - pomyśl teoretycznie mogły być dwa dzieciaczki...)
 
W tym momencie 13 dc jak owulka bedzie jak w ostatnich cyklach to staranka dopiero za tydzien. Tak caly czas sie wacham ale pomyslalam ze co ma byc to bedzie. A i tak pewnie nie zajde w ciaze w tym cyklu. Taka troche zrezygnowana jestem:-(
 
reklama
ej to już niedługo :-)
to dobrze,że zrezygnowana - wiesz o czym mówię:tak:
mam takie pytanie bo Ty już miałaś monitoring a ja nie zdążyłam się lekarza zapytać: jak to ciałko żółte ma 22mm to kiedy powinno pęknąć, to jest kwestia jeszcze kilku dni czy godzin, wiesz może? gin mi tylko mówił, że osiąga wielkość do 25mm...
 
Do góry