reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

masarka
to ja też muszę poprzytulać się pod koniec cyklu ...
ale śluz mam właśnie teraz :/

To przytulanki zacznij wczesniej :tak: ja coraz bardziej podejrzewam, ze to wszystko nie jest wcale takie na jakie wyglada, wiec moze po prostu zle obliczamy a Nasz organizm bawi sie z Nami w ciuciubabke :baffled:
 
reklama
Takie przesunięcia mogą być jednorazowe. Ja mam jeszcze szał hormonów po ciąży i dlatego owu przychodzi kiedy chce...
 
dlatego ten monit będzie teraz potrzebny
żeby zobaczyć czy mam owu i kiedy
no i ewentualnie stymulować żeby było w ogóle
 
Witam Was, moje pytanie dotyczy mikroskopu owulacyjnego. W 14 dniu cyklu wyszly paprotki wskazujace na owulacje, w miedzyczasie kropki jak w okresie nieplodnym, dzis jest 20 dzien cyklu i ponownie widac paprotki. Staramy sie z mezem o dzidziusia juz od 2 lat. Rok temu zaszlam w ciaze po Clostilbegycie, niestety ciaza okazala sie pozamaciczna :-( W styczniu tego roku kolejna ciaza po Clo i tym razem wczesne poronienie. Tym razem próbuje ziół Ojca Sroki nr 3. Nie wiem co myslec o tescie ze sliny, macie jakis pomysl?
 
Nanncy nie sadzilam, ze tak szybko potwierdzi się to, co pisalas. Dzis dokładnie 20dc , cos mnie podkusiło, żeby zrobić test owu bo od czwartku mam sluz dokładnie jak przy owulce, ale tej przecież według gin nie powinno w ogole być prawda....
Ponizej wklejam Wam test, zrobiony 5 minu temu przy 1 (!) kropelce, bo za pozno się zorientowałam.
Zobacz załącznik 548785

Co o tym myślicie?To samo co ja ? :cool2: Przytulanki były wlasnie teraz, powtórzymy wieczorem, i jutro rano, pytanie tylko czy nie jest już za pozno? Tak wyraźny test swiadczy o tym, ze owu prawdopodobne jest teraz, wiec staranka mogly być w tym tygodniu aaaaaaa czemu ja tego testu wcześniej nie zrobilam...zawaliłam na całego :no:
 
hejka dziewczyny, wprawdzie jestem na watku Listopadówek 2013, ale chce podzielić się z wami moim staraniem.
W czerwcu zeszłego roku nagle ni z gruszki ni z pietruszki wymyslilismy z męzem, że pokochamy sie bez zabezieczeń, a może sie uda! nic.
poszłam do gina- okazało sie że mam cykl bezowulacyjny
nastepny też, to sie zdenerowowałam
we wrzesniu stwierdziłam, ze ide na podyplomówke, wiec bez sensu teraz ciąza, nie staraliśmy sie.
w styczniu znowu mnie naszło, ale znowu nic - miesiączka 3 luty.
w połowe cyklu byłam u gina. widział w prawym jajniku pecherzyk - ale powiedział, ze na oko nie na dziś, a na za dwa dni mam próbować przez 3 dni.
to był 18 luty- czyli późno. 20 lutego jak rano mój maz szykował sie do pracy nagle nas naszło, tere fere i zasnełam do 9 rano.
rano obudziałm sie, poszłam do łazienki i czułam w prawym jajniku pobolewanie- mysle owulka!
wiec wieczorem tere fere znowu ;-)
nastepnego dnia jakoś nie wyszło, wiec trzeciego dnia - tj. 22 lutego jeszcze raz tere fere (czytaj sex heheh).
no i wyobraźcie sobie 4 marca dwie kreski!
jestem w prawie 8 tygodniu, serce już jest;-)

morał z tego taki- polecam monitoring, bo u mnie owulacja była ok. 17-18 dnia cyklu- gdzie wiekszość z nas mysli że już dawno po niej.
dzieniw tak, ale taki mój urok.
3 mam kciuki dziewczyny!
 
Nuuśka
ładny ten wynik
:-D
Ja nie wzięłam na święta do mamuśki testów owu.
Nie miałabym jak ich robić nawet :-\

Ty robiłaś monit w tym cyklu i nie miało być owu u ciebie?jak długie masz cykle i w którym dc robiłaś ?

Magda86Poznań
a jak długie cykle masz?
Może to jakiś znak że ja też mam później :-D
 
Ostatnia edycja:
Nuuśka
ładny ten wynik
:-D
Ja nie wzięłam na święta do mamuśki testów owu.
Nie miałabym jak ich robić nawet :-\

Ty robiłaś monit w tym cyklu i nie miało być owu u ciebie?jak długie masz cykle i w którym dc robiłaś ?

Monituje się 3 cykl. Cykle od odstawienia tabletek, tj od listopada 2012r o dziwo sa regularne, ZAWSZE co 28dni. W zeszłym miesiącu usg było 10dc, gdzie widoczny był piękny pęcherzyk, i endo 6,3mm.Tydzien później było widać plyn za prawym jajnikiem, wiec pęcherzyk pekl jednak nic się nie "urodzilo". @ - 11marzec. Tydzien później, jako ze znowu wypadalo 10dc robiłam kolejne usg.Niestety pęcherzyki były, ale malutkie, endo - 3mm, gin wiec stwierdzila, ze prawdopodobnie czeka mnie cykl bezowulacyjny. Zalamalam się troszkę, dlatego tez odpuściliśmy ze starankami w tym miesiącu, ale od czwartku cos mnie kusilo, żeby zrobić test, bo sluzu coraz więcej ( ale to tez zaluga wiesiolka, biore od tego cyklu), a dziś rano już w ogole - potop :-D no i zrobiłam. Dwie piękne krechy, dziś wypada 20dc, nie da się stwierdzić inaczej niż to, ze owulka przyszla teraz, zwłaszcza ze od jakiś 3h zdycham z bolem lewego jajnika i podbrzusza. Dzialamy wiec dziś, jutro i poniedziałek. Może jeszcze nie jest za pozno, a noz się uda :blink:
 
Nuśka
to idź zrób monit żeby zobaczyć czy jest płyn.będziesz wiedziała czy owu była
to i ja skorzystam z twojej wiedzy (że owu mogła wystąpić później)
:-)
chodzisz prywatnie na usg czy na NFZ?

Bo nie wiem czy mogę liczyć na przychodnie czy mam iść prywatnie.
Ja zaczynam monit od następnego cyklu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pracuje w sluzbie zdrowia, ginka mam u siebie w przychodni, ale nie chodze na NFZ z tego powodu, bo gdybym nie trafila na fajna babeczke, poszłabym prywatnie.Ludzie sa tylko ludzmi i nie zawsze to, ze zapłacisz da Ci gwarancje, ze zostaniesz lepiej potraktowana.
Owu tak moze wystapic później, jak i dziewczynki mi potwierdzily, w przyszłym tygodniu mam na popołudnie, w srode jest moja gin, poproszę ja o usg, bo jeśli nawet owulka jest dziś bądź będzie jutro, to w srode plyn powinien być jeszcze widoczny.
Jeśli w tym cyklu się nie uda,a przypuszczam ze nie, to w przyszłym ruszam z badaniem hormonow, a w maju Ł. idzie na badanie nasienia. Ale mam nadzieje ze mimo wszystko uda Nam się tego unikac :blink::dry:
 
Do góry