reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne- szansa?

U mnie testy owulacyjne wychodziły takie cały czas prawie pozytywne, ale bez piku.
Za to temperatura bardzo wyraźnie skoczyła (ja też mam niskie temperatury 33-35, a przy owu 37) i nie spadła jak doszło do ciąży (normalnie spadła w dniu okresu). Dopóki beta mi nie spadła do zera bo ciąża była pozamaciczna, to cały czas miałam ją na poziomie 37. Teraz jak nie mogę zajść w ciąże przez 6 miesięcy z powodu leczenia CP, to jestem na tabletkach i cały czas mam niską temperaturę, a np. jajniki mnie normalnie bolą, monitoring też pokazał, że tabletki działają tak jak powinny ;) (no bo nie mają powodu by nie działać)
Kurczę w takim razie będę próbować od przyszłego miesiąca ( chyba, ze nie będę musiała ✊😏) u mnie na testach jest wlasnie pik bo stosuje drugi miesiąc i wychodzi kreska testowa ciemniejsza niż kontrolna. Ale sporobuje z temperatura. Daliśmy sobie 3 cykle bez monitoringu, jeśli się nie uda w 4 cyklu będę już chodzić :)
 
reklama
Ja wiem o tym, ale chciałam zużyć te testy i od kolejnych cyklów (mam nadzieje, ze nie) poprostu wyluzować i ich nie robić, a to tylko taki sposób by się ich pozbyć. Na razie zyje nadzieja dzisiejszym pozytywnym ciążowym.. bladziochem..
Mnie piersi tez nie, ale ponoć często się zdarza ze po pierwszej ciazy i KP piersi porpsotu mogą nie bolec. Mnie tez nigdy przed @ nie bolały.
Ja w drugiej ciazy straconej miałam pozytywne testy, beta była 25.. potem 62.. niestety kilka dni poronienie samoistne.. bolało, wiec teraz nawet z tym testem dziś podchodzę na dystans, bo mam nauczkę ze radość przedwczesna boli. Daj znać jak będziesz testować! :)
Hej, jednak nie wytrzymałam i zatestowałam dziś. Tylko tak jak myślałam, bielusieńki 😣nie wiem jakoś jestem nastawiona na nie w tym cyklu. Zobaczę jeszcze ewentualnie w czwartek, ale raczej na nic nie liczę. A jak u Ciebie ? Dawaj fotkę ✊♥️
 
U mnie mierzenie temperatury było bardziej miarodajne niż testy owu ;)
Hej, jednak nie wytrzymałam i zatestowałam dziś. Tylko tak jak myślałam, bielusieńki 😣nie wiem jakoś jestem nastawiona na nie w tym cyklu. Zobaczę jeszcze ewentualnie w czwartek, ale raczej na nic nie liczę. A jak u Ciebie ? Dawaj fotkę ✊♥️
Po całym tygodniu home office, zaspalam dzisiaj do pracy i w tym pośpiechu zapomniałam 😂😂😂

Jeszcze jest czas, ale tak jak nie twraz to wszystko przed nami 😊
 
Po całym tygodniu home office, zaspalam dzisiaj do pracy i w tym pośpiechu zapomniałam 😂😂😂

Jeszcze jest czas, ale tak jak nie twraz to wszystko przed nami 😊
Kochana jak się czujesz ?
Ja wyczuwam miesiączkę lada dzień :( tak mnie brzuch boli, co chwile chodzę do toalety i sprawdzam czy już jest. Przy negatywnym dzisiejszym teście nie możliwe żebym miała objawy ciąży :/ kurde odkad zaczęłam się starać to mam takie wrazenie ze tak mi się cykl jakoś porąbał, ze masakra.
 
Kochana jak się czujesz ?
Ja wyczuwam miesiączkę lada dzień :( tak mnie brzuch boli, co chwile chodzę do toalety i sprawdzam czy już jest. Przy negatywnym dzisiejszym teście nie możliwe żebym miała objawy ciąży :/ kurde odkad zaczęłam się starać to mam takie wrazenie ze tak mi się cykl jakoś porąbał, ze masakra.
Mi jakoś ten ból podbrzusza dzisiaj minął. Testować będę jutro rano. W dzień nie ma sensu.. ja mam mieć miesiączkę 12/13 marca..
 
Mi jakoś ten ból podbrzusza dzisiaj minął. Testować będę jutro rano. W dzień nie ma sensu.. ja mam mieć miesiączkę 12/13 marca..
Nie no wiadomo, w dzień nie ma po co. Ja tez wlasnie na 12 marca mam, ale naprawdę czuje, ze w tym miesiącu zaskoczy mnie wcześniej niestety :/ Ja zatestuje w środę. Czekam na foto jutro ❤️
 
Nie no wiadomo, w dzień nie ma po co. Ja tez wlasnie na 12 marca mam, ale naprawdę czuje, ze w tym miesiącu zaskoczy mnie wcześniej niestety :/ Ja zatestuje w środę. Czekam na foto jutro ❤️Nie no wiadomo, w dzień nie ma po co. Ja tez wlasnie na 12 marca mam, ale naprawdę czuje, ze w tym miesiącu zaskoczy mnie wcześniej niestety :/ Ja zatestuje w środę. Czekam na foto jutro ❤️
e listopadzie jak zaszłam w ciąże, to test wykrył dopiero 5 dni przed miesiączka ale to był taki bladzioch ze oczopląsu dostawałam.. niestety nie utrzymałam jej, ale to ze wtedy wyszło dopiero 5 dni przed wiem, ze jeszcze jest teraz czas.. ale jak ci tak zależy to psychika działa inaczej. Już chciałam przed chwila lecieć testować, ale przed okresem wiem ze to głupi pomysł..
 
e listopadzie jak zaszłam w ciąże, to test wykrył dopiero 5 dni przed miesiączka ale to był taki bladzioch ze oczopląsu dostawałam.. niestety nie utrzymałam jej, ale to ze wtedy wyszło dopiero 5 dni przed wiem, ze jeszcze jest teraz czas.. ale jak ci tak zależy to psychika działa inaczej. Już chciałam przed chwila lecieć testować, ale przed okresem wiem ze to głupi pomysł..
Przykro mi, ze jesteś po stracie. Ja przez te oszukańce ( z DOZ i facelle ) to się bardziej boje tych „bladziochow” niż bieli.
Taaa najgorzej jak to siedzi z tylu głowy ciagle. W przyszłym miesiącu ( oby nie ✊) nie będę kupować tyle testów na zapas. Zeby mnie nie kusiło. 😏
 
reklama
Przykro mi, ze jesteś po stracie. Ja przez te oszukańce ( z DOZ i facelle ) to się bardziej boje tych „bladziochow” niż bieli.
Taaa najgorzej jak to siedzi z tylu głowy ciagle. W przyszłym miesiącu ( oby nie ✊) nie będę kupować tyle testów na zapas. Zeby mnie nie kusiło. 😏
Ja co miesiąc mówię sobie, ze pójdę na betę poprostu, ale kończy się duża iloscia testów😕
 
Do góry