reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne- szansa?

reklama
Hej.

W poprzednim cyklu zaczęłam swoją przygodę z testami Owulacyjnymi. Wtedy pik był w 17 dc. Stosunki w 12-15 dc oraz 17 i 18 dc owulacja z obserwacji była albo 18 albo 19, albo wcale.. Niestety nie powiodło się. W tym cyklu pozytywny test wyszedł w 17 dc również. Stosunek 16,17,19 dc. Wczoraj był 18 dc, stosunku nie było, natomiast do południa odczuwałam wyraźne kłucie jajników. Czy współżyjąc dzień przed PIK, w dniu PIKU i 48 h po nim jest szansa mimo to na to ze będzie szczęśliwe zakończenie? Od wczorajszego kłucia jajników stosunek był po dobie..

W pierwszej ciazy zaszłam za pierwszym razem.. teraz jestem po stracie w listopadzie i po odstawieniu od piersi tez w tym czasie. cykle się uregulowały, długie ale o czasie i są 32/33 dniowe.

Wiem, ze najlepiej obserwować swój organizm, ale u mnie np prawie wogole nie występuje śluz na zewnątrz, ale po badaniu u gin wiem ze jest mimo wszystko tylko nie wydostaje się na zewnątrz.. ciagle zastanawiam się czy jeśli owu była wczoraj czyli w 18 dniu i nie było tego dnia stosunku, to czy wszystko stracone😓?
Zobacz załącznik 1373805
Mi testy owulacyjne wychodziły negatywne, już myślałam że wszystko stracone i starania za miesiąc... Ale dwa dni przed miesiączką strasznie źle się czułam. Zrobiłam test i dwie kreski. Obecnie 8tc ciąży bliźniaczej, niestety zagrożonej, bo mam krwiaka podkosmówkowego, ale mam nadzieję, że oba maluchy wyjdą z tego cało i dołączą do swojego 2 letniego brata, który się cieszy, że będą dzidzie ❤️ powodzenia! Trzymam mocno kciuki ❤️
 
Mi testy owulacyjne wychodziły negatywne, już myślałam że wszystko stracone i starania za miesiąc... Ale dwa dni przed miesiączką strasznie źle się czułam. Zrobiłam test i dwie kreski. Obecnie 8tc ciąży bliźniaczej, niestety zagrożonej, bo mam krwiaka podkosmówkowego, ale mam nadzieję, że oba maluchy wyjdą z tego cało i dołączą do swojego 2 letniego brata, który się cieszy, że będą dzidzie ❤️ powodzenia! Trzymam mocno kciuki ❤️
Ogromnie trzymam kciuki! ❤️
 
Mi testy owulacyjne wychodziły negatywne, już myślałam że wszystko stracone i starania za miesiąc... Ale dwa dni przed miesiączką strasznie źle się czułam. Zrobiłam test i dwie kreski. Obecnie 8tc ciąży bliźniaczej, niestety zagrożonej, bo mam krwiaka podkosmówkowego, ale mam nadzieję, że oba maluchy wyjdą z tego cało i dołączą do swojego 2 letniego brata, który się cieszy, że będą dzidzie ❤️ powodzenia! Trzymam mocno kciuki ❤️
Trzymam kciuki. A jaka masz ciążę bliźniacza ? Stwierdził już lekarz?
Test testowi nierówny. Mi te z allegro wychodziły negatywne a z Rossmann pozytywne. Czort wie gdzie te z neta leżały.
Co do krwiaka to ja miałam też w 8 TC bodajże i sam się wchłonął. Krwiaki występują w ciąży często
 
Trzymam kciuki. A jaka masz ciążę bliźniacza ? Stwierdził już lekarz?
Test testowi nierówny. Mi te z allegro wychodziły negatywne a z Rossmann pozytywne. Czort wie gdzie te z neta leżały.
Co do krwiaka to ja miałam też w 8 TC bodajże i sam się wchłonął. Krwiaki występują w ciąży często
Mam nadzieję, że u mnie też się wchłonie. Od kilku dni ciągle mam brązowe plamienia, mam nadzieję, że się oczyszcza. Ciąża bliźniacza dwukosmówkowa dwuowodniowa. Teraz w czwartek mam kolejną wizytę u lekarza, ale stres towarzyszy każdego dnia 😔
 
Mam nadzieję, że u mnie też się wchłonie. Od kilku dni ciągle mam brązowe plamienia, mam nadzieję, że się oczyszcza. Ciąża bliźniacza dwukosmówkowa dwuowodniowa. Teraz w czwartek mam kolejną wizytę u lekarza, ale stres towarzyszy każdego dnia 😔
Ja niestety miałam ciążę jednokosmowkowa jednoowodniowa, najgorszy z możliwych typów. Ty masz ten najbezpieczniejszy i najlepszy typ ciąży bliźniaczej także wszystko będzie kochana dobrze. Brązowe plamienie często zdarzają się w ciąży, to stara krew. Jesteś pod kontrolą lekarza, chodź na częste kontrole i myśl pozytywnie 😊
 
Mam jeszcze takie pytanie.
Jestem najprawdopodobniej 3/4 dni po owulacji. Od wczoraj mam okropny ból sutków (ostatni raz bolały mnie jak byłam w ciazy z córka) i do tego doszedł nieprzyjemny ból w postaci kłucia w jajnik..

Nigdy nie miałam przed miesiączka bolu piersi itp.. czy to jest / może być związane z bólem poowulacyjnym?
 
reklama
Hej, u mnie 6 dni jeszcze bo na 12 mam. Póki co jeszcze nie, choć korci mnie. Chce spróbować w dzień kobiet, ale nie wiem w sumie czy fundować sobie biel w święto :/

Doskonale rozumiem. Mnie od dwóch dni ciagle boli brzuch jak na miesiączkę, a w cyklu miesiączkowym bolał tylko w dniu q którym się pojawiała.. no i dzisiaj rano zatestowalam, wyszedł turbo bladzioch.. wczoraj tez machnęłam ostatni test owulacyjny (robiłam codziennie ciagle, chcąc sprawdzić ta niby teorie ze wykrywa ciąże szybciej) i pozytywny, a dzień wcześniej testowa ledwo widoczna..
U mnie tez 6 dni jeszcze, ale jutro pewnie znowu sprawdze :(
A czujesz się tak jak zawsze?
 
Do góry