reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

reklama
Ale
Ale skoro testy negatywne, a antykoncepcja była i nic nie pękło to szanse na ciążę są 0. Nie ma co się stresować.
Właśnie niby tak ale jednak ten pierwszy test co wysyłam to jakiś cień był później jak już zrobiłam to nie było niby , pojde dla pewności może na bete i już przynajmniej beż stresu będę bo beta ile daje wiarygodności?? Czy też może się mylić?
 
Właśnie niby tak ale jednak ten pierwszy test co wysyłam to jakiś cień był później jak już zrobiłam to nie było niby , pojde dla pewności może na bete i już przynajmniej beż stresu będę bo beta ile daje wiarygodności?? Czy też może się mylić?
A ile dni po @ jesteś?
Jak dla mnie wszystkie testy negatywne, moim zdaniem marna szansa na ciąże.
 
Jak byś była w ciąży to kreska była by widoczna 🤗
Idź na betę będziesz mieć 100% pewności
Niby tak ale widziałam że dlugo testy niektórym nie wychodzą a z bety ciąża . A jak wyjdzie beta to ciąża wykluczona 100 ? Czy jeszcze ta beta moze sie zdarzyć że nie bd A coś bd ?
 
reklama
Niby tak ale widziałam że dlugo testy niektórym nie wychodzą a z bety ciąża . A jak wyjdzie beta to ciąża wykluczona 100 ? Czy jeszcze ta beta moze sie zdarzyć że nie bd A coś bd ?
100%, jak i nie jesteś przekonana pto po 48h powtórz i w tedy będziesz pewna na 1000%
 
Do góry