reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny i negatywny?

Dołączył(a)
26 Sierpień 2024
Postów
4
Cześć!
Czy któraś z was miała może taką sytuację z testami firmy Pink. Otóż w tym miesiącu miałam dość intensywny czas zbliżeń z chłopakiem- przed owulacją, w jej trakcie oraz po.
Coś mnie tknęło żeby zrobić test, wykonałam go na 6 dni przed okresem (co ciekawe, robiłam go wieczorem) i wyszła minimalnie pozytywna kreska. Dwa dni później, postanowiłam powtórzyć test (tym razem rano) i wyszedł negatywny. Póki co jeszcze czekam na okres ale zastanawiam się, czy może ten pozytywny to po prostu jakiś felerny egzemplarz?
 
reklama
Zdjęcie testów:
 

Załączniki

  • IMG_5931.jpeg
    IMG_5931.jpeg
    908,1 KB · Wyświetleń: 215
Jeżeli kolejny wyszedł negatywny, to tamten zapewne był felerny.
Powtórz test lub pójdź na betę.
U mnie również pinki pokazywały fałszywie dodatnią kreskę.
 
Kreski fabryczne. A 6 dni po owulacji dopiero najwcześniej może dojść do zagnieżdżenia (6-12 dni po owu), do tego z wieczornego moczu... ;)
 
reklama
Do góry