reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Pamiętaj, ze testy nie dają jednak 100% pewności ze owulacja wystąpi/wystąpiła. To tylko podwyższony hormon. Jak się nie starasz to pewnie nie ma co się nakręcać ;) teraz to mój drugi cykl starań, pik na testach niby mam ale czy ta owulacja na pewno jest nie wiem. Jeśli w 3 cyklach nie wyjdzie, pójdę na monitoring :)
Życzę powodzenia w staraniach 🥰
 
reklama
Przypomnę, że pik nie oznacza, że owulacja się odbędzie. A w przypadku PCOS robienie testów owulacyjnych nie ma większego sensu.
Jasne, pik pewności nie daje ale co to PCOS to tez nie dokonca się zgodzę. Siostra mojego narzeczonego ( nigdy nie pamietam xd szwagierka ? ) ma PCOS i zaszła w dwie ciąże wlasnie z pomocą testów owulacyjnych :) także czasami jednak maja sens
 
Oczywiście, że czasami mają. Czasami to wszystko możliwe. Natomiast niestety większość PCOSek ma albo pozytywne testy non stop i zero owulacji, albo negatywne, a owu ma.
Jasne, pik pewności nie daje ale co to PCOS to tez nie dokonca się zgodzę. Siostra mojego narzeczonego ( nigdy nie pamietam xd szwagierka ? ) ma PCOS i zaszła w dwie ciąże wlasnie z pomocą testów owulacyjnych :) także czasami jednak maja sens
 
Jasne, pik pewności nie daje ale co to PCOS to tez nie dokonca się zgodzę. Siostra mojego narzeczonego ( nigdy nie pamietam xd szwagierka ? ) ma PCOS i zaszła w dwie ciąże wlasnie z pomocą testów owulacyjnych :) także czasami jednak maja sens

Ja zaszłam w 3 ciążę (co prawda u mnie z tą diagnozą jest problem) w miarę bez problemu, ale rzeczywiście jak w ostatniej robiłam testy owu to mogłam je sobie wsadzić :p Więc generalnie to też nie jest tak, że PCOS to zawsze jakaś tragedia z ciążą
 
Ja zaszłam w 3 ciążę (co prawda u mnie z tą diagnozą jest problem) w miarę bez problemu, ale rzeczywiście jak w ostatniej robiłam testy owu to mogłam je sobie wsadzić :p Więc generalnie to też nie jest tak, że PCOS to zawsze jakaś tragedia z ciążą
Wszystko zależy od organizmu tak naprawdę ile kobiet tyle przypadków 🤷‍♀️ Tak jak z testami jedne maja cień cienia i to ciąża inne ( jak np ja ) dość widoczna kreskę a ciąży brak 🤷‍♀️ Ale trzeba być dobrej myśli :) i zachować zdrowy rozsądek ;)
 
Dziewczyny pomocy , czy jest już pozytywny czy jeszcze nie ? 49e574cc-378b-445e-9173-4ebddb40983e.jpg
 
reklama
Do góry