reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny proszę o rade

Myślę że się wybiorę żeby mieć sto procent pewności że ta owulacja występuje. Bo z tych pasków to już głupia jestem...
Tylko w sumie nie wiem od którego dnia zacząć te monitorowanie cyklu, jak się umówić.
Gdyby ktoś zerknął jeszcze raz na moje testy, jak myślicie kiedy był peak? Dodam, że dziś jajniki mnie już nie bola.
A wczoraj miałam podwyższona temp 36.8.
Ten test jako jedyny nie blednie, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Nie robi się blady tylko jest cały czas różowa kreska. Czy to możliwe że za dużo moczu, czy to rzeczywiście peak i dzisiaj się starać?
Wczoraj się nie staraliśmy bo oboje nie mieliśmy ochoty.
 
reklama
Ten test jako jedyny nie blednie, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Nie robi się blady tylko jest cały czas różowa kreska. Czy to możliwe że za dużo moczu, czy to rzeczywiście peak i dzisiaj się starać?
Wczoraj się nie staraliśmy bo oboje nie mieliśmy ochoty.
Zrób test dziś wieczorem i zobacz jaka wyjdzie kreska. Jeśli wczoraj był pik to dziś możecie się tez starać. Nie jest za późno
 
Zrób test dziś wieczorem i zobacz jaka wyjdzie kreska. Jeśli wczoraj był pik to dziś możecie się tez starać. Nie jest za późno
Właśnie na spontanie mąż zaprosił mnie do sypialni... 🤣 A ja już w głowie obliczyłam że gdyby wczorajszy test o 18.00 rzeczywiście był pikiem, to jest jakaś szansa, bo przecież zalecają 24 h po teście się kochać. U nas minęło niecałe 20 h.
 
Właśnie na spontanie mąż zaprosił mnie do sypialni... 🤣 A ja już w głowie obliczyłam że gdyby wczorajszy test o 18.00 rzeczywiście był pikiem, to jest jakaś szansa, bo przecież zalecają 24 h po teście się kochać. U nas minęło niecałe 20 h.
To trzymam kciuki 😉😁
 
To trzymam kciuki 😉😁
Dziękuję, chcemy na maksa wykorzystać każdy cykl. Wiadomo..
A jutro wieczorem jest sens na starania czy to już za późno? Niby 48 h po teście.. Sprawdzę wieczorem jaka kreska wyjdzie ale wydaje mi się że rzeczywiscie owulacja była w 15 dc czyli wczoraj o godz 18 jak zrobiłam test to był pik lh.
 
To test z teraz wieczorem. Wiec pik był albo wczoraj, albo przedwczoraj. Jak wczoraj to słabo bo się nie staraliśmy, tylko dziś o 13..
 

Załączniki

  • IMG_20210103_183145.jpg
    IMG_20210103_183145.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 51
To test z teraz wieczorem. Wiec pik był albo wczoraj, albo przedwczoraj. Jak wczoraj to słabo bo się nie staraliśmy, tylko dziś o 13..
Patrząc na Twój test myślę że mogło być nawet wcześniej niż wczoraj czy przedwczoraj . Jak będę w domu to Ci wyśle zdjęcia swoich testów. 27.12 bardzo wyraźne 29.12 też wyrazne bardzo lecz troszkę się już różniły. Po 4 dniach pokazywalo mi właśnie taką kreskę jak u Ciebie .ale tez nie ma co porownywac . Mysle ze kazda kobieta moze tez miec inaczej. Trzymam kciuki żebyś ujrzała upragniona kreseczke ❤
Ja mam jeszcze z 5 dni do testowania. Myślę że tym razem też się nie uda Ale jakaś nadzieja jeszcze tkwi we mnie :(
 
Patrząc na Twój test myślę że mogło być nawet wcześniej niż wczoraj czy przedwczoraj . Jak będę w domu to Ci wyśle zdjęcia swoich testów. 27.12 bardzo wyraźne 29.12 też wyrazne bardzo lecz troszkę się już różniły. Po 4 dniach pokazywalo mi właśnie taką kreskę jak u Ciebie .ale tez nie ma co porownywac . Mysle ze kazda kobieta moze tez miec inaczej. Trzymam kciuki żebyś ujrzała upragniona kreseczke ❤
Ja mam jeszcze z 5 dni do testowania. Myślę że tym razem też się nie uda Ale jakaś nadzieja jeszcze tkwi we mnie :(
Gdzieś słyszałam że po piku lh utrzymuje się nawet dwa, trzy dni.. Więc chyba niemożliwe żebym miała wczoraj pik, a dzisiaj już blade kreski.
Chociaż w sumie.. Dwie kreski pojawiły się w 13 dc, 14 dc i wczoraj. Dziś w 16 dniu cyklu kreska jest już słaba.
Dziękuję za trzymane kciuki, trzymam również, nie można trącić nadziei :)
 
Gdzieś słyszałam że po piku lh utrzymuje się nawet dwa, trzy dni.. Więc chyba niemożliwe żebym miała wczoraj pik, a dzisiaj już blade kreski.
Chociaż w sumie.. Dwie kreski pojawiły się w 13 dc, 14 dc i wczoraj. Dziś w 16 dniu cyklu kreska jest już słaba.
Dziękuję za trzymane kciuki, trzymam również, nie można trącić nadziei :)
Oczywiście że nie można ❤
Cieszę się że wreszcie dołączyłam do was 🥰
Nie ma nic lepszego niż wsparcie kobiety z tym sam problem :)
 
reklama
Do góry