reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

hej dziewczyny. Zrobiłam znow dziś betę.
Pierwszy wynik 3,54 29 sierpnia o 19,30

Drugi wynik 5,79 31 sierpnia 14.30

Czyli po 43 godzinach wg kalkulatora wzrots o 66,7 procent.

Co myślicie? Jutro mam termin okresu.
 
reklama
No ten drugi to już jakby ciąża. Bo mi lekarz mówił jak byłam z 1 w ciąży że powyżej 5 to niby ciąża. A drugi wynik miałaś powyżej hihi [emoji39]miejmy nadzieję że będzie pozytywny.
hej dziewczyny. Zrobiłam znow dziś betę.
Pierwszy wynik 3,54 29 sierpnia o 19,30

Drugi wynik 5,79 31 sierpnia 14.30

Czyli po 43 godzinach wg kalkulatora wzrots o 66,7 procent.

Co myślicie? Jutro mam termin okresu.
A masz jakieś objawy na miesiączkę jakieś bóle czy coś?
 
Skoro masz nieregularne cykle to skąd pewność, że okres ma być jutro? Wiesz kiedy była owulacja?
Tak sobie pi razy oko wyliczyłam, ale to na chybił trafił co 33 dni. Kilka m-cy temu jak miałam w miarę regularnie to co 32 dni, ale ostatnio się rozjechało...
Nie wiem kiedy była.. ostatnio brałam luteine na wywołanie bo się spóźniał wciąż. Dlatego mam nadzieję że może wszystko nastąpiło później.

Myślałam że nie mam w ogóle owulacji..nie czułam nic. I już byłam mega zrezygnowana w tym mcu. A tu zaskoczenie, bo staramy się 3 miesiąc, więc nie tak długo, ale ostatnio 2 mce beta wynosiła mniej niż 1.2. Więc ten 1 wynik mnie ucieszył że coś się tam ruszyło. A ten drugi mimo że niski to też przyrost był prawidłowy. Zobacze w środę jak wyjdzie.. chciałabym aby się rozkręciła ta beta, trzymaj kciuki ❤
 
Foto testu z teraz ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20200831_202249.jpg
    IMG_20200831_202249.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 167
  • IMG_20200831_202236.jpg
    IMG_20200831_202236.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 154
reklama
Do góry