reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Linka1290

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2020
Postów
398
Hej,
Jeatem tu nowa i staram sie o dziecko dopiero od miesiaca. Kupilam sobie 3 testy na allegro i dzisiaj zrobilam 2. Ale wynik jest dziwny i mam wrazenie ze te testy sa badziewne. Po 10 sekundach od zmoczenia testu pojawila sie jedna gruba kreska a po kolejncyh ok 30 sekundach druga bardzo blada. Chcialabym sie dowiedziec od Was czy te 2 kreski powinny pojawic sie w tym samym momencie? Do tego nie wiem o co chodzi z ta blada kreska, pewnie testy sa wadliwe ale tez zastamawiam sie czy to nie ciaza biochemiczna samoistne poronienie itp bo juz sie naczytalam w necie duzo o tym..
 
reklama
Kreski nie musza się pojawić jednocześnie. Ważne tylko żebyś odczytała test w czasie, który podaje producent. Co do jaśniejszej kreski - moja właśnie dzisiaj skończyła 5 tygodni. Blada kreska również oznacza ciaze, nie ma tak, ze bledsza kreska, to biochemiczna czy poronienie. Nigdy nie wiadomo jak skończy się ciaza, ale kolor kreski nie o tym nie świadczy 😉
 
Jeszcze zapomnialam dodac, ze kreski sa chyba ciensze niz ta normalna gruba. Moze pojde po jakis inny test w aptece bo trkche nie ufam tym z allegro. Kupilam na szybko bo myslalam ze to takie same jak w aptece a sie okazalo ze ktos sobie sam produkuje. Wyglada to tak: do tego moje miesiaczko sa nieregularne a to 32 dzien cyklu i nie wiem czy to juz dzoen spodziewanej miesiaczki czy jeszcze nie :)
IMG_20200812_160349.jpg
 
To nie są blade kreski to są normalne kredki które ewidentnie wskazują na ciaze.....jak wolisz inny test to zrób a jak chcesz mieć pewność to idź na betaHCG z krwi
 
Dzieki za odpowiedz, ja jednak troche sie obawiam i wole nie nastawiac sie, ze ciaza bo sie moge rozczarowac pozniej :) zawsze myslalam, ze normalnie musza byc 2 takie same kreski a nie ze jedna fioletowa, a druga bladorozowa i pojawiajaca sie pol minuty pozniej, ale w sumie wczesniej nigdy testow nie robilam, bo dopiero zaczelam sie starac.
 
reklama
Dzieki za odpowiedz, ja jednak troche sie obawiam i wole nie nastawiac sie, ze ciaza bo sie moge rozczarowac pozniej :) zawsze myslalam, ze normalnie musza byc 2 takie same kreski a nie ze jedna fioletowa, a druga bladorozowa i pojawiajaca sie pol minuty pozniej, ale w sumie wczesniej nigdy testow nie robilam, bo dopiero zaczelam sie starac.
Moja kreska wyglądała tak. A nawet jaśniejsza była na początku i dzisiaj 24tc. :)
Tez udalo sie nam za pierwszym razem w pierwszym cyklu starań. I również mialam nieregularne cykle :)
IMG_20200326_104653.jpg
 
Do góry