reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Kurczę te cholerne testy [emoji35] masz możliwość powtórzenia ale testem innej firmy ?
Bardzo dziwna sytuacja ale zrobilam dzisiaj ten sam test z allegro i wynik wyszedl ewidentnie negatywny, nawet cienia nie ma, takze nie wiem co mam myslec, moze owulacja mi sie przesunela z powodu upalow i dlatego wczesniej pokazywaly sie te kreski, bo przeciez gdyym byla w ciazy to kreska powinna ciemniec a nie znikac :( Albo ogolnie nie ma co wierzyc tym testom i pokazuja ta kreske tez w innych sytuacjach.. Krwawienia na razie nie dostalam, ale rok temu z powodu upalow tez mi sie termin okresu przesunal..
 
reklama
Dzisiaj chyba zakupie inny test. Postaram sie jakis czuly ale to chyba bedzie ostatni test jaki zrobie i po prostu w przyszlym tygodniu wybiore sie do ginekologa i na bete. Jesli okaze sie ze nie ma ciazy to wiecej testom nie zaufam, chociaz wlasnie zastanawialo mnie to czemu sie pojawia 2 kreska pozniej niz 1, niby sie miescilo w 5 minutach wiec powinno sie liczyc ale jednak moze z tymi testami jest cos nie tak albo jestem jakims mutantem albo moze mam troche hcg z jakiegos innego powodu np torbiel, rak jajnika, nie mam pojecia juz co myslec.
 
Dobra zrobilam znowu ten plytkowy z apteki obok i po minucie wynik negatywny a po 4 minytach lekka kreska. Jest napisane zeby wynik odczytywac od 1 do 5 minut i nie odczytywac po uplywie 5, te ze po 1 jest zupelnie inny ten test niz np. po 4 min.
 

Załączniki

  • IMG_20200814_133613.jpg
    IMG_20200814_133613.jpg
    964,5 KB · Wyświetleń: 248
  • IMG_20200814_133329.jpg
    IMG_20200814_133329.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 251
Wlasnie pojde bo z porannego moczu to wyszedl w ogole negatywny. Pojde na bete ale tez do ginekologa, przperaszam ze tak truje, troche sie boje bo moja mama miala kiedys torbiele i tez jej wychodzily takie niby pozytywne wyniki a nawet dosc wysoka beta a potem sie okazalo, ze torbiel, a moge miec to genetycznie. Byla wtedy chyba z 3 czy 4 lata starsza niz ja teraz :( no nic musze jakos wytrzymac do wtorku do wizyty.
 
Wlasnie pojde bo z porannego moczu to wyszedl w ogole negatywny. Pojde na bete ale tez do ginekologa, przperaszam ze tak truje, troche sie boje bo moja mama miala kiedys torbiele i tez jej wychodzily takie niby pozytywne wyniki a nawet dosc wysoka beta a potem sie okazalo, ze torbiel, a moge miec to genetycznie. Byla wtedy chyba z 3 czy 4 lata starsza niz ja teraz :( no nic musze jakos wytrzymac do wtorku do wizyty.
Torbiele nie powodują wzrostu hormonu HCG. To mit. Ostatnio jak miałam taki cyrk z testami to poprostu poroniłam. Też miałam wtedy dużą torbiel, ale w szpitalu wyjaśniono mi, że torbiel nie mogła mieć wpływu na wyniki bety. Może mylisz torbiel z zaśniadem. Druga kwestia to niektóre leki mogą mieć wpływ na wynik testu ciążowego, trzeba spojrzeć w ulotce.
Życzę Ci powodzenia. Ja to bym już po pierwszym pozytywnym teście była na becie 😉
 
Kurcze serio torbiele nie powoduja takich wynikow? Moja mama wlasnie miala torbiele i to wielkie ale to bylo jakies 17 lat temu.. I mowila ze wychodzily jej te testy pozytywne i ginekolog tez byl na poczatku przekonany, ze to ciaza, dopiero po dokladniejszych badaniach okazalo sie, ze wielkie torbiele, ktore musiala miec wycinane operacyjnie. Moze niektore sa za male zeby wydzielac hcg, nie mam pojecia. No nic, w przyszlym tygodniu sie wszystko okaze.
 
reklama
Niestety dostalam krwawienia :( nie mam pojecia czym byl spowodowany taki wynik testu. Juz wczoraj zauwazylam zabrudzony papier od krwo a dzisiaj tej krwi jest zdecydowanie wiecej. Teraz zaczynam sie bac czym byl taki wynik testu spowodowany :(
 
Do góry