reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy czy tu coś widać

reklama
U mnie tez poronienie samoistne tyle że na oddziale. Nie miałam zabiegu oczyściłam się sama odrazu dostaliśmy zielone światło. Zobaczymy co życie przyniesie :). Jak idą starania?
U mnie wszystko świeże... 3.01 poroniłam. 10.01 byłam na kontroli i dostaliśmy również zielone światło.
Brałam clo na stymulację i się nie udawało. Odpuściliśmy 2 miesiące i zaszłam. 23 grudnia wiedziałam że jestem w ciąży. A 29 już beta spadła więc nie było szans...
Ale czuję się na siłach, i chce próbować dalej. A jak u ciebie?
Mocno wierzę że nam wszystkim się uda
 
A mogę zapytac jak te plamienia wyglądały? I czy miałaś jeszcze jakieś inne objawy?
U mnie też były plamienia, lekkie raz różowe l, raz brązowe. Lekarz stwierdził że to normalne bo przy podcieraniu widziałam. Wkładka czysta. Bolało mnie brzuch jak na okres. Dostałam luteinę i sterydy na podtrzymanie.
 
U mnie też były plamienia, lekkie raz różowe l, raz brązowe. Lekarz stwierdził że to normalne bo przy podcieraniu widziałam. Wkładka czysta. Bolało mnie brzuch jak na okres. Dostałam luteinę i sterydy na podtrzymanie.
Stwierdził, że takie plamienia są normalne przy poronieniu?
Czy po prostu w ciąży?
 
A mogę zapytac jak te plamienia wyglądały? I czy miałaś jeszcze jakieś inne objawy?
Jasne że tak. Plemienia były prawie niewidoczne kolor bardziej w brązowy tylko przy podcieraniu i to nie przy każdym zaczęły się ok 17tej, tego samego dnia dostalam sie na wizytę -przez resztę dnia mialam obserwować gdyby był ból brzucha czy mocne krwawienie wstawić sie natychmiast skierowanie mialam nastepnego dnia na 8rano. W szpitalu zaczęłam krwawic mocniej po ok dobie. Bol brzucha jak na miesiaczke ostatniego dnia było najgorzej ciśnienie spadło do 80/50 krwawilam wiedzialam ze już nic nie da sie zrobić..Niestety tabletki
duphaston nie pomogly dostawalam tam 6xduphaston plus kwas foliowy. Beta spadła przez noc z 1050 do 450
 
U mnie wszystko świeże... 3.01 poroniłam. 10.01 byłam na kontroli i dostaliśmy również zielone światło.
Brałam clo na stymulację i się nie udawało. Odpuściliśmy 2 miesiące i zaszłam. 23 grudnia wiedziałam że jestem w ciąży. A 29 już beta spadła więc nie było szans...
Ale czuję się na siłach, i chce próbować dalej. A jak u ciebie?
Mocno wierzę że nam wszystkim się uda
Szybki obrót akcji tak ja u mnie tyle że ja poroniłam 12.11 jak narazie jesteśmy podejścia co ma być to bedzie na nic się już nie nastawiam 🙄. Daj znać jak juz zobaczysz 2 kreseczki 😀. Pielęgniarki mówiły ze im szybciej po poronieniu samoistnym tym lepiej
 
Jasne że tak. Plemienia były prawie niewidoczne kolor bardziej w brązowy tylko przy podcieraniu i to nie przy każdym zaczęły się ok 17tej, tego samego dnia dostalam sie na wizytę -przez resztę dnia mialam obserwować gdyby był ból brzucha czy mocne krwawienie wstawić sie natychmiast skierowanie mialam nastepnego dnia na 8rano. W szpitalu zaczęłam krwawic mocniej po ok dobie. Bol brzucha jak na miesiaczke ostatniego dnia było najgorzej ciśnienie spadło do 80/50 krwawilam wiedzialam ze już nic nie da sie zrobić..Niestety tabletki
duphaston nie pomogly dostawalam tam 6xduphaston plus kwas foliowy. Beta spadła przez noc z 1050 do 450
A dlugo trwały u Ciebie te plamienia zanim pojawiło się krwawienie?
Nie było pytania, już doczytałam uważniej.
Trzymam kciuki za to, by się udało! :)
 
reklama
Do góry