reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy czy tu coś widać

Witajcie,
Zrobiłam dziś test ciążowy, wydaje mi się, że widzę tu cień cienia, powiedzcie proszę czy to może coś znaczyć czyZobacz załącznik 1346632 może mi się wydaje? To mój 24 dc, a cykle mam po 29-30 dni
Oczywiście że widać. Ten test wykrywa 4dni przed miesiączką. Miałam identyczną sytuację robiłam 4 dni przed 😊. Niestety poroniłam. Trzymam kciuki 🤩
 
reklama
Dzisiaj 10dpo ;) wymiotuje od 3 dni gdzies i brzuszek boli.. ;(
Za wcześnie nie objawy ciążowe więc myślę, że wymioty nie od ciąży.
Mi na ty teście wyszła wyraźna kreska 11dpo wieczorem. Myślę, że jak powtórzysz rano to powinno być bardziej widać. Wiadomo, że dobrze by było poczekać ze 2dni i dopiero powtórzyć albo iść na betę
 
Poleciałam w piatek do labo wynik był na 6 tydz qle na weekend zaczekam jrwawic lekarz zakal powtórzyć wczoraj i czekam na wynik... boję się że poronię znowu;'(
 
Poleciałam w piatek do labo wynik był na 6 tydz qle na weekend zaczekam jrwawic lekarz zakal powtórzyć wczoraj i czekam na wynik... boję się że poronię znowu;'(
Daj znać jak wyniki. Nie myśl o poronieniu...
I tak nie masz na to wpływu... Myśl pozytywnie, wypij meliske. A plamienie może się zdarzyć na początku ciąży
 
U mnie też wystąpiło plemienie wzięli mnie na oddział niestety poroniłam 😢. Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka ✊
Ja ronilam samoistnie w domu.Beta zaczęła spadać... Na teście blada krecha a zrobiłam ich dużo...
Teraz jest wszystko oczyszczone i będę działać dalej ❤️
 
reklama
Ja ronilam samoistnie w domu.Beta zaczęła spadać... Na teście blada krecha a zrobiłam ich dużo...
Teraz jest wszystko oczyszczone i będę działać dalej ❤️
U mnie tez poronienie samoistne tyle że na oddziale. Nie miałam zabiegu oczyściłam się sama odrazu dostaliśmy zielone światło. Zobaczymy co życie przyniesie :). Jak idą starania?
 
Do góry