reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termometr

Odsprzedam to co w tytule. Kontakt na priv, lub gg 6689088
Nowe, nieotwierane, z długą datą ważności (do 2011)
 
reklama
Mam do sprzedania Sab Simplex - krople na kolkę.
Towar jest nowy- data ważności - 2011r.

tel 609-352-805
gg 6108423
sylwka81@poczta.fm

DAWKOWANIE:

0 ,6 ml=15 kropel do każdego mleka/posiłku*.

*Dawka dla dzieci od 3 tygodnia życia

Krople są całkowicie bezpieczne i nie wchłaniają się do organizmu.

PRODUCENT: Firma: PFIZER
 
Ostatnia edycja:
Ja mam Mutsego i też gondolka jest wysoko!! :tak: spacerówka niżej ale to tak prawie wszystkie wózki mają...
 
Witam.
My mamy X-landera XA i gondola jest dość wysoko. Choć ja mam jedynie 178 cm i żona około 172. Jednak też swracaliśmy na to uwagę, bo dla nas niektóre wózki były strasznie niskie i musielibyśmy się mocno schylać. Jesteśmy Bardzo zadowoleni z wózka. :-), dla nas jest reweacja. Teraz już zdjeliśmy gondolę i urzywamy spacerówki.
Jedyny minusem wózka mogą być gabaryty i waga jeśli ograniczasz się do miasta i małego samochodu. My mamy Zafire i mieszkamy w domku na parterze, więc dla nas jest to wózek rewelacja. Nawet w góry nim jeździliśmy i spawdza się rewelacyjnie. :-D
Co do wysokości widzieliśmy też modele, w których gondole możesz regulować na wysokości, jednak nie pamiętam firmy. Wygląda to jak gondola na dwóch szynach i wyglądało, że zakres jest dość duży.
:nerd:
 
Jesli cena nie odstrasza to polecam Stokke. Jest duza regulacja i raczki i wysokosci gondoli/fotelika. (np. siadasz w kawiarni i obnizasz gondolke do wygodnej wysokosci, lub spokojnie moze "wjechac" nad stol przy max wysokosci). Generalnie wozek wart polecenia. Tylko cena jednak nie na kazda kieszen. To wozek, ktorego zniszczyc nie jest latwo wiecnawet uzywany swietnie sie nadaje. Ja mam 4-letni i uzywalnosc widac po kolach, reszta jest jak nowa (nie sprzedaje wiec nie dlatego zachwalam) a duuuuuzo przeszedl.

Minus - jesli dziecko jest wieksze od "normy" to moze szybko z gondoli wyrosnac, bo jest mniejsza od tych w innych wozkach. Za to spacerowka jest tak skonstrulowana, ze dosc szybko sie mozna do niej "przesiasc".
 
Witam!
Pragnę podzielić się opinią na temat wózka Mikado ox-Ford.
Wózek służy nam od ponad dwóch lat i nie mamy mu nic do zarzucenia, nadmieniam iż korzystamy z niego dzień w dzień.
Z firmą MIKADO jest naprawdę dobry kontakt, szanują swojego klienta dlategousterki spowodowane żywiołowością naszego syna, zostały naprawione nawet po okresie gwarancji.
Zarówno gondola,spacerówka jak i fotelik zaspokoiły nasze i dziecka oczekiwania.Syn ma dwa latka i nadal podczas spacerów może wyspać się , układając się w spacerówce wygodnie.Dla wybrednych informacja: do adapterów Mikado, pasuje większość fotelików.
wózek sprawuje się bardzo dobrze, nie ściagana żadnąstronę, nie mamy problemu z koszem na zakupy, sporadyczne smarowanie kółek, niwelujewszelkie skrzypienia :)

Zakup prosto od producenta gwarantuje cenę atrakcyjniejszą niż przez pośredników.

Serdecznie pozdrawiamy i szczerze polecamy

rodzice niesfornego Kubusia
 
Witam
Zastanawiamy się z mężem nad kupnem wózka, jak na razie uwagę naszą przykuwają dwa wózki. Quinny Speedi SX oraz Espiro GTX Baby Design.
Wiem że to wózki z różnych przedziałów cenowych, ale proszę użytkowników
o opinie i doradzenie co wybrać.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej! Ja wlasnie zakupilam quinny speedi, jeszcze nie korzystalam, bo dzidzia dopiero w drodze. Rozwazalam rozne mozliwosci, ale do kupna przekonala mnie zwrotnosc wozka, stosunkowo niewielka waga jak na wozek trzyfunkcyjny, mozliwosc zamontowania fotelika maxi-cosi bez zakupu dodatkowych bajerow. Ponadto wielkosc spacerowki. potrzebuje wozka nieco 'usportowionego' ze wzgledu na miejsce, w ktorym mieszkam. Z doswiadczenia wiem, ze latwiej kupic samochod niz fure dla malucha:)
Pozdrawiam
 
Do góry