reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termometr

reklama
Ostatnio kupiłam od tej osoby łóżeczko turystyczne, owszem w opisie było, że łóżeczko jest w stanie dobrym i trzeba je odświeżyć, to co dostałam było, brudne, cuchnące, było wręcz obrzydliwe, od razu wyniosłam to na śmietnik. Stanowczo odradzam zakupy u tej osoby
 
Czy któraś z Was ma może wózek Graco Stadium Duo? Ja właśnie kilka dni temu zakupiłam w kolorze Gabi (brązowy) ale nigdzie nie mogę dostać nosidełka-gondoli w tym kolorze.
Na allegro i w sklepach internetowych, które udało mi się znaleźć są tylko czarne i granatowe, a wiem, ze na pewno robią je też w kolorze Gabi, bo można je kupić w zestawach z innymi wózkami.
Może gdzieś spotkałyście?
 
Polecam fajny sklep internetowy, kupiłam tam super kojec turystyczny w przyzwoitej cenie, obsługa szybka, a ze spaniem dziecka mam spokój na pierwsze 3-4 lata
Buna :-)
 
Denerwuje mnie w sumie coś takiego. rejestrować się po to żeby napisać o jakiejś stronie i produkcie, którego nawet nie chce się danej osobie opisać. Szybka obsługa jest praktycznie we wszystkich tego rodzaju łóżeczkach turystycznych i jakoś nie widzi mi się dziecko w wieku 3-4 lat w takim oto łóżeczku.
 
reklama
Witam, proszę o opinię na temat tego fotelika, zwłaszcza interesują mnie jego rozmiary, bo wiem, że do małych nie należy :tak: Może ktoś mógłby zmierzyć odległość od oparcia fotela samochodowego do końca oparcia fotelika :) Czy jest wygodny, wasze dzieciaczki lubią w nich podróżować?
Z góry dzięki za podpowiedzi :) Pozdr :)
 
Do góry