reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termometr

Zastanawiam się nad otwarciem w Zamościu komisu z rzeczami dla dzieci: używane wózki, łozeczka, foteliki samochodowe, ubranka, zabawki, krzesełka itp. czy jest u nas zbyt na takie rzeczy? proszę o opinie
 
reklama
to jest stronka z ocenami różnych produktów dla dzieci, warto zajrzeć przed zakupem. Samemu tez można coś dopisać :)
 
Mysle,ze warto polecic sklepik internetowy www.firststepshop.com
pewnie kazda mama chcialaby przygotowac dla swojego malucha wyjatkowy pokoj....a tam wlasnie sa pomysly na dekoracje...oraz zapewne kazda mama spotyka sie z dylematem jakie buciki kupic dla swojego dzieciaczka aby jego nozki sie nie pocily a stópka prawidlowo rozwijala a tam wlasnie mozna kupic buciki o wdziecznej nazwie Gucio:-)
 
Zastanawiam się, która jest lepsza. Ta zwykla Onda czy Onda Evolution. Onda Evolution ma maty antypoślizgowe, więc na pewno wygodniej. Ale czy w tych matach nie zaczną się rozmnażać jakieś bakterie?
Która jest lepszym wyborem?
Chcę też kupić ze stelażem na wannę. Mam dyskopatię i niestety ostatnio problemy z błędnikiem - stąd pomysł stelaża, żeby sobie życie ułatwić.
Hania
 
Te maty to zwykła guma więc nie siedliwko bakteri . Obojętne jaką kupisz . ja mam zwykła onde i też jest super na początku kładłam synka na pieluszkę tetrową i tyle .
 
Witam. Bardzo chciałabym zasięgnąć porady od mam mających doświadczenie z wózkiem Chicco ct 0.4. Czytałam już trochę na forum opinie na jego temat i jestem prawie zdecydowana. Jestem dosc wysoka a mój mąż bardzo i boję się, że moglibyśmy kopać w te duże koła. Mamy teraz Chicco Lite Way i chcemy go sprzedać a zamienić na ct 0.4. Bardzo proszę o radę.;-)
 
jeżeli chcesz kupić te model to zastanów się czy chcesz jeździć z pałąkiem, bardzo kłopotliwy jest bo przy każdym składaniu wózka musisz go odczepiać, a i jest nisko umieszczony przez co przy każdym wkładaniu i wyjmowaniu dziecka musisz go odmontować choć z jednej strony sama chciałam go kupić ale się rozmyśliłam właśnie przez ten pałąk no i jest słabo zabudowany po bokach więc moim zdaniem bez pałąka ani róż
 
reklama
Polecam kosmetyki Avon w super cenach. Szukam osób z Krakowa i nie tylko, które chciałby zamówić u mnie kosmetyki. Jestem mamuśką na wychowaczym i staram się jakoś dorobić do domowego budżetu. Kupując u mnie zawsze możesz liczyć na rabat i gratisik. Katalog online www.avon.com.pl
 
Do góry