reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termometr

Polecam serdecznie , znalazłam właśnie to w sieci.

Najpiękniejsze bajki dla dzieci do słuchania w formie pliku mp3.

Jest to nie tylko znakomita okazja na Dzień Dziecka, ale także super oferta dla wszystkich rodziców w każdy dzień roku. Każdą bajkę można nagrać na płytę CD, przenośny odtwarzacz mp3 lub po prostu na telefon komórkowy.

Wybór prezentu na Dzień Dziecka dla swojej pociechy, to duża odpowiedzialność - szczególnie w okresie, gdy Twoje dziecko zaczyna się rozwijać i kształtować swoje przyszłe umiejętności.

Idealny prezent to taki, który rozbawi i będzie stymulować intelektualnie Twoje dziecko, a zarazem zajmie je i pozwoli Tobie nieco odpocząć, po ciężkim dniu...
jednym słowem bajki w wersji audio!

Ściągnij tutaj.

Można także znaleźć lektury, opowiadania oraz kursy językowe.
 
reklama
taaa...tyle tylko, że te bajki nie kosztują 1,99zł smsem...a przelewem. Sms-em kosztują 3,66zł. Wiem bo znalazłam je też tutaj , ale wiedząc, że smsem kosztują 3,66zł. Nie lubię nakiego oszustwa na siłę.
 
chciałam spytać czy ma któraś z was maszynke do lodów? albo ktoś znajomy?
nie mogę znaleźć konkretnych opinii czy trzeba grubo inwestowac czy wystarczy taka tanszą kupić...:-)
piszcie bardzo was proszę!
 
Jestem przedstawicielem nowej marki Cosatto, która właśnie weszła do Polski. Cosatto to produkty dla dzieci. Jest to marka z kilku względów wyjątkowa. Za chwilę opiszę dlaczego, a już teraz zachęcam do zadawania pytań - na każde odpiszę. Będzie mi miło móc z Wami porozmawiać nie tylko o Cosatto, ale też o Waszych spostrzeżeniach na temat produktów dla dzieci. Ich funkcjonalności i wyglądu.

Produkty dla dzieci Cosatto to w wielkim skrócie:

- interesujący i nowoczesny design, oryginalny charakter
- najwyższa jakość używanych w produkcji materiałów
- zgodność z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa
- 30-letnia tradycja, pozycja lidera w wielu krajach Europy
- Cosatto w miejscu każdego drzewa użytego do produkcji mebelków, sadzi nowe drzewo

Możecie je obejrzeć na stronie www.cosatto.com.pl
 
Ja maszynki do lodów nie mam, za to przepis na super lody bez maszynki:

3 jajka
1/2 szklanki cukru
1/2 litra śmietanki 18%
2,5-3 śnieżki ( bita śmietana w proszku)
Jajka sparzyć wrzątkiem. Żółtka utrzeć z cukrem. Białka ubić. Śmietankę ubić ze śnieżkami. Wszystko połączyć. Do lodów dodawać dodatki smakowe ( super jest rum albo kawa) i zamrozić.
 
a to zależy jakie zakupy :)
Bo spożywkę w Almie albo w Kauflandzie, bo w krakowie mają najlepsze ceny a w sumie mało znany market. Ubranka kupuje Smyku na wyprzedażach a zabawki w necie np. zabawkidrewniane.eu albo bulubulu.
 
Proponuje temat drewnianych zabawek, których coraz więcej na rynku. Jakei są wasze doświadczenia z tego typu zabawkami? Może możecie polecić jakies fajne sklepy, modele, producentów? Ja jak na razie jestem zielony w tym temacie, chociaż mam już za soba pierwsze zakupy w internetowym sklepie zabawkidrewniane.eu Kupowałem wózki dla lalek na dzień dziecka i klocki. Paczka co prawda dotarła ledwo ledwo na czas ze wzgledu an gorący zakupowy okres ale za to dostałem super gratisa i z całą stanowczością polecam tego producenta. Mogę udostępnić też kod zniżkowy, który od nich dostałem, 10% rabatu jest na powtóne zakupy.
 
reklama
Do góry