reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Mojej koleżance ginio powiedział, że ma chłopca. Ona nakupowałla wszystko niebieskie a urodziła dziewczynkę:-D, także nie ma do końca pewności.
Noukie gratuluję zdrowego Maluszka i fajnie, że wszystko sie wyjasniło i jest oki.
 
reklama
Noukie-najważniejsze że wszystko jest wporządku a pleć poznasz ewentualnie w sierpniu co do usg to sie może mylić ale to zwykle te lepsze usg które służą do badania pomiarów są na tyle dopracowane że tam pomyłki sie nie zdarzają w końcu od takiego sprzętu zależy wykrywanie wad a tam dokładność to jest podstawa:-) ciekawe co będzie u was Noukie ale jeszcze na to poczekamy;-)
 
Noukie trzeba było mu powiedzieć, że chcesz zwolnienie...Twoje samopoczucie to jedno a obraz z badań to drugie... Moje badania są w sumie w normie lub tylko delikatnie się w niej nie mieszczą... ale puchną mi nogi i mam okrutne zawroty głowy... Przy ttakich zawrotach nie jest możliwa ani jazda samochodem ani publicznym środkiem transportu... szczególnie przy tych temperaturach...

Wiola gratuluję córci!!!
 
Bulkasia,moja kolezanka miala miec dziewczynke a jak urodzila to okazalo sie,ze chlopak :-D
Noukie najwazniejsze,ze Maluszek zdrowy ;-),a jak nie chce sie pokazac to moze jest dziewczynka,bo babki takie wstydlwie sa :-D,z moja cora do konca nie wiedzialam jaka plec,bo na kazdym usg tak sie polozyla albo skrzyzowala nozki,ze nie bylo szans aby dojrzec jaka plec :no::-D,za to syn za kazdym razem nozki rozkladal ,pepowina byla z boku,wiec tutaj bylo wszystko jasne ;-)
 
Dzieki dziewczyny ja bym chciala wiedziec kto tam rosnie:sorry: a teraz musze czekac az do 22 tyg:eek::eek::eek:

Wiola gratuluje corci:tak: chcieliscie druga i jest:-):-):-):-) u mnie za tydzien te wyniki z krwi musi byc dobrze;-)
 
Ja dopiero się dowiem na usg połówkowym 9 sierpnia DOPIERO :szok:
ja mam 7 sierpnia jakoś usg

Też nie będę mieć co miesiąc ale jak to ma być dla dobra dziecka, cóż
przeczekam;-)

Ja po wizycie u endokrynolog.
Oglądała moje wyniki i są super, nie mam anemii z wyników wynika że jem wszystko
po trochu co trzeba :-)
Cylomegali obecnie nie mam, Euthyrox z dawki 50mg zwiększony do 75mg ze względu na
rosnącą dzidzie .
Jod dalej mam zażywać, kwas wykańczam do końca opakowania (kilka tabletek zostało) i tyle.
Pytałam o tran aby miec kwas DHA i powiedziała że jak najbardziej jak ryb nie jem
o witaminki też pytałam i bardzo dużo ciekawych informacji się dowiedziałam.
Np. że u dorosłego zdrowego człowieka przyjmowanie jodu powoduje raka czegoś tam (nie zapamiętałam)
Przyjmowanie tych witamin centrum spowodowało u jej pacjentek problemy z tarczycą nadczynność/niedoczynność.
Tak więc ona absolutnie jest tak samo jak moja gin przeciwniczką jeśli wyniki są dobre.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Noukie-bardzo sie cieszymy chcieliśmy córe drugą i jest najaważniejsze ze zdrowa napewno będzie wszystko dobrze u ciebie zobaczysz:tak: Fiolka-gratuluje dobrych badań ja zażywalam tran ale na takie upaly sie go nie zażywa więc odstawiłam teraz kupilam sobie prenatal DHA i zażywam a jesienią zaczne znowu tran:-)okaz zdrowia po prostu z ciebie:tak:
 
Do góry