reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatusiowie...

ninja - nawet bez głosu smiałam sie jak głupia:tak:jak opuszczę w domu z głosem to chyba sie popłacze:tak::-D
skabo - chłop marzenie:sorry2:pozazdrościć - moze mój mąż tez tak do syna będzie lgnął bo do córki to tak średnio - kocha ale to ja ja głównie wychowuje:-(
 
reklama
faceci tak mają :-D mój Mężulo też codziennie nie może się nadziwic jak mi brzucholek się rusza:-D w końcu to my tak naprawdę możemy poczuć co to znaczy:tak::-)
 
Oglądałam się dziś przed lustrem i mówię do małżona:
Wiesz, nie powiedziałabym po sobie , że mam 10 kilo do przodu, a Ty powiedziałbyś?
A on: nie śmiałbym....
No i było lanie.... :-p
 
Ninja, skądś ja znam ten typ :-D:-D:-D

Ja kiedyś miglowałam sie na imprezę, maluję się przed lustrem, wchodzi mąż i słyszę: mmmm, jaka piękna żonka w wielkiej czarnej...
Myślałam żę zabiję :)
 
Chciałam sie tak po cichutku pochwalić - mój mąż miał dzisiaj egzaminy no i dwie bdb, jedno db i jedna celująca!!! jestem dumna, ale ciiii... bo mi w piórka obrośnie;-);-):rofl2:
 
reklama
Do góry