reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

tonka: heh ja też zaczełam ćwiczyć brzuszki " potajemnie " bo nie wiezylam ,ze nie wolno i pozniej załowałam bo strasznie bolało chociaż jestem juz 3 mc po .. NIestety ja nie mam mozliwosci chodzic na siłownie :(
 
reklama
Aniam dobry pomysł z tym spotkaniem

tonka,ania21 ja dłuzej po porodzie ale jeszcze się nie mogę zmobilizować na jakieś ćwiczenia.
Igorekk czasem ogladam ten film ale jakos tak mnie nie wciagną, natomiast bardzo podoba mi sie USTA USTA.

A u nas nic ciekawego maly wlasnie spi pewni jak zwykle w dzien pol godz. Ale przynajmniej w nocy daje sie zwykle wyspac jak zasypia o 20 to sie budzi kolo 7-8. Dzis tylko w nocy sie obudzil pewenie prze zeby, ale jak polozylam go z nami w lozku to juz zasnol.
 
Dziewczyny jak sie dodaje suwaczki ??
najpierw stwórz sobie suwaczek na jakiejś stronie z suwaczkami a potem wejdz w profil i edytuj sygnaturę , tam wklejasz kod suwaczka który wygenerujesz na stronie i jak zapiszesz ustawienia to będziesz mieć suwaczek
mam nadzieje że dobrze to wytłumaczyłam?? jakby co pisz na priv to spróbuje cię pokierować krok po kroku

dzisiaj byliśmy na kontroli u fizjoterapeuty i na szczepieniu , na szczęście dzisiaj było o wiele wiele lepiej niż ostatnio i Kuba nie płakał tak bardzo,
Ania mój Kuba różnie się budzi , czasem potrafi o 3 30 a czasem o 8-9 ,wczoraj wstało 6 30 i położyliśmy się godzinę później a wstaliśmy o 10 30 :) , wszystko zależy od tego co w ciągu dnia robimy , im więcej bodźców zewnętrznych tym więcej pobudek niestety
uciekam kończyć obiad i powiesić pranie póki Kuba śpi
do wieczorka :)
 
no nie...Zaliczyłam juz 4 kopie postu i za kzadym razem tuz przy koncu cos się kasuje...Własnie sie rozbeczałam z tej bezsilnosci.Pisze piszę i za kazdym razem juz skracam ,bo ilez razy można narzekac na swój stan...
Dalej w jednym kawalku...jutro jade Rano na izbe przyjec i mnie juz położa{ mieli w poniedziałek ,ale było w sumie 13 porodow, wiec nie dokładali jeszcze mnie].Beda eksperymentowac jak zmusić małego do wyjścia , może im sie uda bo moje sposby juz wszsytkie zawiodły.Patryk{ tak bedzie miał na imie] jest tak uparty jak jego mama i po prostu sie zaparl.

Spotkanie extra pomysl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bardzo chetnie was wszystkie poznam. Nie ma to jak poplotkowac w maminym gronie.

Wszytkie jestescie super mamy! Skąd wiem? Każda z was bardzo kocha swoje dziecko, nie spi po nocach, martwi sie czy robi wszsytko dobrze,czuwa nad kazym oddechem,żali sie na forum, robi zdjecia i cieszy się kazdym sukcesem swojego maleństwa,lepiej byc nie moze! Moja przyjaciólka w trakcie mojej załamki powiedziała mi ,ze chciałaby byc kiedys taka mama jak ja i wiecie co? Nie ma chyba lepszego komplementu .nie w sumie jest .Jak moja Victoria jako nastolatka bedzie chciała ze mna rozmawiac i nie uzna ze jestem totalnie do kitu.Na szczescie tdo tej chwili jeszcze długa droga, a narzie caluje mnie , ściska i jestem dla niej całym światem[ oczywiscie nie dodam ,ze ona zawirowała naszym swiatem tez]

Usta Usta to jest serial ktory bardzo lubie.Klub szalonych Dziewic troche mmniej , czasami mam wrazenie ,że jest nieco naciągany ,ale w sumie ogladam dosc regularnie.

Czy ktoras wie dlaczego nie pojawia sie moj suwak?udało mi sie go zrobic .Pokazal sie pare postów a teraz zniknał.czy robie cos nie tak? No dobra wysylam , mama nadzieje ,ze tym razem uda sie wysłać....

Trzymajcie kciuki za mnie jutro i patryka!
 
To jeszcze raz ja...
ANIUSM gratulacje z powodu nowego mieszkanka i powodzenia w pakowaniu.Pewnie uzbieralo wam sie troche rzeczy i na nude nie bedziesz narzekać w tym miesiacu

dziewczyny podziwiam was za te cwiczenia! Ja sobie obiecuje do tej pory ,a mała ma 2.5 roku że bede cwiczyc i nic.Potrafie sobie narzucic zdrowy styl jedzenia ,ale ćwiczenia to moja zmora .jestem taka niesystematyczna.Moze teraz uda mi sie do ktores z was przylaczyc np na silowni? W grupie zawsze jakas mobilizacja,no i razniej.

Moja Victoria Idzie spac około 9 i budzi sie okolo 7 wiec nie narzekam. Ale jescze Pół roku temu budziła sie ze dwa razy w nocy do mlekai rano juz 6 pobudka.Takze znam wasz ból! Jak was to pocieszy to dopiero doszłam do porzadku z jednym i już sie szykuja bezsenne noce z drugim.Moj facet juz z tego powodu cierpi ,bo spioch z niego niesamowity.

Aha jeszcze jedno...MOj facet[ nie pisze maz bo nie jesteśmy małżeństwem] lubi i umie gotować.Jego specjalonościa jednak są{ NIESTETY] tzw potrawy jednogarnkowe czyli wszsytko w jednym garnku wymieszane doprawione .I tak np Na sniadanie dostałam kiedyś jajecznice z ryżem i gulaszem z dnia poprzedniego.Nie uwierzycie to było jadalne!!!!!Ale jak widze te eksperymenty to sobie mysle ze ci faceci co to tylko kanapki umieja zrobic sa w wielu kwestiach bezpieczniejsi.
teraz juz chyba wyczerpałam swoj limit pisania.
 
Violaz u mnie tez Patyk urodzilam go dwa tygodnie po terminie widocznie sa upraciochami i nie chca sie spieszyc na swiat.

moze Ci cesarke zrobia. Powodzenia
 
dziewczyny widziałyście to Próbowała przeciąć pępowinę i... odcięła dziecku palec! - FIGA :szok::szok::szok:
Violaz mój też nie chciał wyjść i urodziłam 10 dni po terminie , jeszcze się męczyłam 17 godzin , najgorsze że nie miałam rozwarcia a miałam parte , a tutaj to cesarkę robią już w ostateczności :-:)-:)-( i jak opowiadałam o porodzie mojemu ginowi w PL to on się mnie pyta co ja mu za horror opowiadam :szok: i powiedział mi że w PL nie dopuścili by do rodzenia po terminie tak dużego dziecka siłami natury,ponoć to zagrożenie życia :szok::szok::szok: na szczęście wszystko skończyło się dobrze i Kuba jest zdrowy :-)
jakbym mieszkała w Tarnowie to chętnie zapisałabym się na fitness , chodziłam przez kilka miesięcy z koleżanką na krupniczą i było super , teraz od czasu do czasu chodze na basen ;-)
 
Hej dziewczyny :-)
Wreszcie udało się nam dziś wybrać wózeczkiem do babci a mieliśmy kawałek do przejścia bo spod marcinki na wole rzędzińską:tak: Deszcz nas złapał na szczęście jakieś 200 metrów od babci ale nie zmokliśmy za bardzo tzn mały wcale bo miał osłonke:-D
Co do nocnych pobudek to u mnie to wygląda następująco po kąpaniu i karmieniu o 20 mały śpi do 23 potem kolejna pobudka koło 2 i następna koło 5 czasem zdaża nam się jeszcze chwile pospać ale przeważnie jest tak że mały nie ma ochoty spać i trzeba się nim zająć
violaz będziemy trzymać mocno kciuki żebyś mogła w niedziele wyjść z małym ze szpitala i napisać nam że mały jest już wśród nas. Co do ćwiczeń to jak tylko dojdziesz do siebie po porodzie i będziesz miała trochę czasu dla siebie to możemy się umówić na siłowni Ja chodzę do formy...tzn narazie byłam raz :-)
A co do drugiego dziecka to Kalim ma dopiero półtora miesiąca a ja już słysze od mojego P kiedy będziemy mieć następne. Przecież ja ledwo z jednym sobie daje rade a co dopiero z dwójką małych. No i znowu ta presja bo teraz skoro dziedzic nazwiska juz jest to przydała by się córeczka... I jeszcze jeden problem Przecież kończe studia i przydało by się żebym poszła do pracy A tak to będe po 30 bez doświadczenia i kto mnie przyjmie...
 
reklama
tonka bo faceci to chcieliby mieć dużo dzieci , tylko sami nie zajmują się nimi zbyt wiele , mój D na początku bardzo dużo mi pomagał bo miał większe doświadczenie z dziećmi , chociażby dlatego że musiał się zajmować młodszym rodzeństwem no i czasem też jeździł z mamą do pracy , a ja zero kontaktu z maluchami , moje bratanice brałam na ręce na chwilkę ale zaraz oddawałam bratowej bo się bałam żeby krzywdy nie zrobić , teraz to już co innego :)
a tym spacerem to mnie pobiłaś bo ja szłam na piechotę od mamy z Lwowskiej na wolę ;)
 
Do góry