reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
hej
myśmy dziś wrócili z wioski w sobotę bez żadnego przygotowania Kuba wyrwał nas na wieś i posiedzieliśmy tam do dzisiaj. jak zwykle było fantastycznie (pomijając nasze cowieczorne grilowanie) Jutro Wam coś więcej napiszę bo teraz zmykam do wanny wymoczyć się troszeczkę :tak:
 
Matusiowi nic nie jest. Po gorączce śladu nie ma od wczoraj dzisiaj też mniej siedział na polku więc i komary go nie dorwały. Niestety mimo smarowania i psikania w sobotę pogryzły go chyba z 15 komarów :szok: w piątek też trochę :baffled:
A chłopaki szaleją z babcią na całego. Matuś nie może doczekać się już kiedy dziadziu przyjedzie. Mam nadzieję że w Przemyślu też będzie się tak dobrze z nimi czuł. Dzisiaj poszedł nawet spać z babcią :tak:

Mrówa ja też go na słońce nie wypuszczam ale mamy basen z daszkiem i pilnowałam żeby był w cieniu.
 
Witam
Mam na imie Agata, razem z moim mężem przeprowadzam sie do Tarnowa(on juz tam w sumie mieszka) ,mam pytanie będę mieszkać ok 3 lat w Tarnowie(tak mój mąż ma podpisany kontrakt) potrzebuje namiary na dobrego lekarza pediatre,laryngologa oraz alergologa,ponieważ jestem mama 2 dzeci, a czego starsza córeczka jest alergikiem ,nie znam nikogo w tym mieście i porszę o pomoc Pochodze z Koszlaina
pozdrawiam:)
 
witaj, pediatra: polecam Agaś Sypień Centermed na pl. Sobieskiego, innych lekarzy nie polecę - nie miałam do czynienia. Choć znam dr Żurowską chyba też gdzieś w Centermedzie przyjmuje, a pracuje w Starym Szpitalu. wiem że drązy do dna, jesli dziecku coś jest.

to dwie córeczki masz? duże? a w jakiej okolicy bedziecie mieszkac?
 
reklama
Do góry