reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Nie potrafią, nie chcą... co za różnica :)
Ja przynajmniej piszę prawdę :) a niektórzy kłamią prosto w oczy dobrym znajomym :) to dopiero chamstwo, nie massiek? :)
 
reklama
Witam

Nie jestem nowa na tym forum, ale na regionalnym udzieliłam się tylko kilka razy, potem wróciłam do pracy i nie miałam już czasu śledzić wątków na forum. Teraz znowu mam więcej czasu, tym razem w pracy ;-).

Zatem witam Was serdecznie ponownie. Mama nadzieję że mnie tutaj przyjmiecie.

Teraz trochę o sobie. Mieszkam w Tarnowie, na strusinie. Mam córcie Patrysie, mój skarb ;-)

Witam Was jeszcze raz serdecznie. Witam anitaa84 i jej Oskarka, bo Was już znam jakiś czas i nawet osobiście ;-).

Od razu zacznę też pewnien temat. Żłobek na Mościckiego. Czy któraś z Was posyła tam dzieci? Moja młoda ma tam iść od września i chciałam wypytać o
Wasze wrażenia.
 
Do góry