reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

witam przedweekendowo :-)
pogoda do bani :crazy:
ania zdrówka! trzymaj się i nie choruj
agunia dzielna Doma - i jak miło, że tak o wszystkich pamięta :-)
agatax szkoda, że Regina przeziębiona bo chętnie bym się z nią wybrała :baffled:
anita eeee....plac jest w porządeczku ;-)
chociaż, tak jak Ani pisze - więcej huśtawek by nie zaszkodziło :rofl2:
kasia super, że Karolinka zadowolona z wycieczki :-)
coraz bardziej lubię Twój drugi suwaczek :tak:;-):-D
 
reklama
Ania zdrówka dla Ciebie:tak::tak::tak:byłam na zakupach:laugh2: troche zimno:baffled::baffled:ale truskawki znow kupilam;-)
ja dzis na 19.00 mam taka byla firmowa kolacje:nerd:i chyba wpasdne na chwilke:eek:do nich do Bombaju;-)
 
Beti ja takie piersi robilam;-);-);-)sa bardzo dobre...przepis wlsnie gdzies w necie wyszperałam:laugh2: ja dzis robię kotleciki z jajek:tak:ciekawe jak wyjdą:happy:
 
hejka
juz ogarnełam chate swoja i mamy:rofl2:
Anita mam dobra wymówke nie mam dzis samochodu;-):-D jak dla mnie aprk jest ok choc hustawki mogli by naprawic:-p
Agata qrcze ze te spektakle sa wtedy keidy my nie mozemy:wściekła/y::no: w niedziele bede pewnie odsypiac;-)
Ania zdrówka:-)
Agunia to Doma zadowolona fajnie ze o was nie zapomniała:tak:
Beti ale szalejesz kulinarnie fju fju:-)

pogoda cos sie poprawia:rofl2: mam nadzieje ze jutro bedzie ładnie:tak:
 
karolcia-83 Masz rację - dużo przypadków to wtórna stulejka. Ale są też tacy niedelikatni lekarze. Pamiętam taką pediatrę czy położną środowiskową jak do brata przyszła.
Mojej mamy koleżanka poszła do swojego wujka wtedy ordynatora chirurgii dziecięcej ze swoim 4letnim synem na odklejanie. On do tej pory wujka nie cierpi a minęło już kilka lat.

Pogoda okropna i jak patrzyłam na prognozy to nienajlepiej to wygląda :baffled:
Szkoda, bo w sobotę w parku Dzień Dziecka :eek:
Pogoda beznadziejna ale dobrze że przynajmniej już nie pada. Jutro pod Carrefourem i pod Świtem też ma być coś z okazji Dnia Dziecka. A w niedzielę mamy imprezę w Niecieczy :-( Mam nadzieję że pogoda się poprawi chociaż z tego co widziałam to wcale się nie zapowiada.
 
reklama
KSIADOVE Ok, godzina, jak najbardziej. A podjedziemy sobie 12, w końcu mamy ją pod samym blokiem :-) Chociaż teraz przystanek, to jeden rozkop, bo doprowadzają ogrzewanie do Galerii Tarnovia i śmieję się, że szukają na osiedlu złota.
 
Do góry