reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

ooo Danusia;-);-);-)superowo...a dlugo czekasz??? my mamy wszyscy oprócz Tuliśka i musze mu wyrobić...
wkleilabys twoje dziewczynki:tak::tak::-)
 
reklama
Antoś pije gotowaną albo mineralną taką jaką mam akurat w domu. Też mu nie smakuje ale jak nie dostanie nic innego to normalnie wypije całą butlę. Słodzone napoje - soki i herbatki bobovita podaję najwyżej 2 razy dziennie. Poza tym nie ma wyjscia i musi pić wodę. ;-)
no to też muszę terror wprowadzić :-D:-D:szok::-D:-D

coś się moja prognoza nie sprawdza :baffled::confused::dry: raz już miałam podejście do spacerku i po 10 min wracałam bo kropiło ...

ale przynajmniej coś poczytałam na egz niedzielny :tak:mój OSTATNI!!!!! juuuupi:-):-):-) (o ile zdam:-p)
 
wiecie co dziewczyny...moj W pije tylko wode mineralna:tak:nawet gazowaną, no i herbatki, kubusie.Ale to ważne by dzieci umialy pic wode....Agasiowa mowila mi jak W byl mały by go uczyc...bo potem prze ewentualnych chorobach, niestrawnosciach umiejetność picia wody jest bardzo ważna:blink:
 
Hejka

Moj Oskarek pija tylko wode mineralna , nawet do sniadania , kolacji. Jak sie go pytam co chce to jawsze jest woda . Oczywiscie soczki tez od czasu do czasu daje ale jak ma wybór to zawsze po wode sięga.

Agunia dobrze ze Doma na tel,. bo bys sie strasznie martwiła

Madzikm miłej zabawy na weselisku :-). My jedziemy 20 czerwca;-)

Mrówa pyszny obiadek , ja uwielbiam taki . U nas dzisiaj nalesniki i pomidorowa ;-)

A ja jutro mam egzamin ...trzymajcie kciuki bo nic nie umie
 
witam weekendowo :tak:
fiu..fiu ale pogoda
pewnie zaraz trzeba będzie komputer wyłączyć ;-)
anita fajny jeździk - ale nie tani...chociaż nieźle sobie to obmyśliłaś ;-)
agawa Igor miał właśnie takie jak kupiłaś i sprawdził się w 100%
powodzenia na ostatnim egzaminie :-)
agunia nieźle z tą wycieczką...gdyby nie telefon komórkowy to można by zwariować...
ja czekam aż truskawki będą u nas na działce ;-):-)
dana i tak, że wyszło za pierwszym razem - gdzie robiłaś zdjęcie?
może wreszcie wyrobię dzieciom paszport...choćby po to żeby pojechać do tatralandii (koleżanka była z dziećmi i jest zachwycona)
madzik udanego weselicha :-)

moje dzieci też bez problemu piją wodę
chociaż wolą soki ;-) - zwłaszcza Igor
 
Witam - jestem wykończona. Jeszcze w pracy było trochę problemów z rana i po południu.

anitaaa84 Super ten pchacz. A przedszkole fajne - tu lista co było organizowane w tym roku szkolnym (nie uwzględnia maja i czerwca) Przedszkole 140 - trochę tego jest. :tak:

agunia271 To im się skomplikowała wycieczka. :szok:

agawa25 U nas padało - rozpadało się po19 jak się skończyła impreza. :angry:

madzikm To będziecie mieć zagraniczne wojaże. :-D

dana-news Wydaje mi się, że to to: index.html

beatta Na pewno tylko ci się tak wydaje, że nic nie umiesz i zdasz na 5. :tak:
 
reklama
Helloł :-)
Uff wróciłam :sorry2:
Pogoda zwariowana - raz słońce raz deszcz :confused:
Byliśmy dziś w konsulacie USA ( było kupę śmiechu bo trzeba było przejść przez bramkę i ściągać paski itp) a potem a Bagateli :-)

Ania niezłe to cudo :-) Pewnie kosztuje majątek ;-)
Madzik kupiłam
pd_83651.jpg
, i książki z serii "Pierwsza Biblioteka Wiedzy" - o dinozaurach, kosmosie. technice. Udanego wyjazdu :-)

Anita fajna ta zabawka :-)

Agunia to szkoda ze nie dojechali do Wadowic :confused:

Karola w czwartek jedzie na swoją pierwszą wycieczkę - na ranczo koło Brzeska :-)

Beatta
kciuki zaciśnięte :tak:

Kończę bo padam na pysk :nerd:
Dobranoc!:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry