reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Hej dziewczynki :-)

O widze śniadanko i wakacyjne tematy :-) też bym sobie gdzieś wyjechała.
Narazie mam weekendowe wyjazdy - dobre i to :-)

Nikia - zdróweczka dla Natalki

Muszę pochwalic moją Amelkę - chodzi grzecznie do przedszkola - dostała rolę na przedstawienie na Dzień Matki - będzie biedronką - już się przestraszyłam, że bedę musiała szyć kostium ale naszczęcie Pani powiedziała, że wystarczy jak będzie ubrana na czerwono a one jej zrobią kostium - uff :-)
 
agataxk ale fajnie :happy2: u mnie już nie ma przedstawień takich ;-) są w szkole ale to już inaczej :-) bez przebierania i seplenienia :-D muszę poczekać ze dwa latka :-)

anitaa84 ty coś za dużo sprzątasz kobieto :-p co czytam to ty albo nad wodą albo sprzątasz ;-) daj sobie wolne :tak:
 
hej
Agata super ze Amelka chetnie chodzi do przedszkola przynajmniej rano sie nie denerwujesz:tak: Moja ma wierszyk i tańczy poleczke:-) i chyba bede na przedstawieniu bo ma byc o 9,30 uffff i zdarze na styk;-):-p
Anita przyjemnego sprzatania a potem zapraszam do mnie;-)

ja yslałam ze na weekend moze zakopane odwiedzimy i Sczawnice:happy2: lub gdzies blisko taki wypadzik weekendowy:tak:
Kondzik chodzi i przynosi mi meli opaski do tego kazuje sobie ubierac:-D
 
Massiek juz nie ogladam;-) jak tylko masz mozliwosci to smiało mozesz kupowac anwet cały sklep;-):-D
Karolcia zdrówka dla meza:tak: a Dawid jest z wami?
Kasiude ja mam to samo z zabawkami;-):-p

my niewiem czy pojedziemy gdzies na wczasy bo znajomi sie wykruszyli:baffled::-(

Dawid przyjechał z nami bo po pierwsze łatwiej jest mi jechać z nim a dzisiaj mam wizytę u ortopedy z Dominikiem więc przyjazd był powiedzmy że konieczny. Natomiast dodatkowo moja ciotka założyła mu szynę jak należy a dodatkowo pomoże nam złożyć wniosek żeby dostał dofinansowanie do ortezy o której w Tarnowie nawet nie wspomnieli.
 
Witam z ranka!!!

Ale pyszne śniadanko:tak::tak::tak:ja już sie truskawek nie moge doczekać;-);-)
Agatka to dzielna Amelka oby tak dalej:happy2:
Widzę że wakacje na tapecie super:cool2:mi pozostaną pewnie weekendowe wypady:happy2:
Ania ja też bardzo lubię Szczawnicę;-);-):-D
 
hej
Agata super ze Amelka chetnie chodzi do przedszkola przynajmniej rano sie nie denerwujesz:tak: Moja ma wierszyk i tańczy poleczke:-) i chyba bede na przedstawieniu bo ma byc o 9,30 uffff i zdarze na styk;-):-p
Anita przyjemnego sprzatania a potem zapraszam do mnie;-)

ja yslałam ze na weekend moze zakopane odwiedzimy i Sczawnice:happy2: lub gdzies blisko taki wypadzik weekendowy:tak:
Kondzik chodzi i przynosi mi meli opaski do tego kazuje sobie ubierac:-D


Madzia
he he tak to jest miec starsza siostre:-ppewnie niedługo spodnice założy jak W:-p:-D:-D:-D:-D

a bo ten Tarnów to w ogole beznadziejny:-p
 
reklama
Do góry