reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

he he jak jak rodziłam to też strasznie dużo chłopców było:-):-):-)
a Domę to nie pamietam, ale chyba wiecej dziewczynek...a wiesz co wy to chyba byliście z K u mnie jak urodziłam Domę..w szpitalu:-):-)
 
reklama
Agatka musisz kojec kupic...
Anita no cos w tym jest...mowia ze jak trafic w srodek owu to chlopczyk:-)cos w tym jest bo Doma chyba jakos zaraz po okresie:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Witam dziewczynki

Dana - dobrze, ze już jesteście w domu :happy:
Agawa - a mi to się wydaje, że Mikołajek taki malutki jak w suwaczku a on już mały raczek :-)
Ilaria - napewno nie wytrzymasz i mu coś kupisz - znam Cię :-D:-D:-D
 
he he jak jak rodziłam to też strasznie dużo chłopców było:-):-):-)
a Domę to nie pamietam, ale chyba wiecej dziewczynek...a wiesz co wy to chyba byliście z K u mnie jak urodziłam Domę..w szpitalu:-):-)
no byliśmy byliśmy :tak::tak::tak:
Agawa - a mi to się wydaje, że Mikołajek taki malutki jak w suwaczku a on już mały raczek :-)
mogę uaktualnić tylko jak czasu więcej wygospodaruję ;-) a jak Amelka dziś?
 
Ponoc tak jest z ta owulacja. Jak chopczyc to w sama owulacje trzeba trafic bo szybsze plemniki a jak dziewczynka to trzeba zadzialac 4 dni przed i potem post , plemniki meskie nie przetrwaja a pokolenie mocnych kobiet zawojuje swiat:-D
 
Ponoc tak jest z ta owulacja. Jak chopczyc to w sama owulacje trzeba trafic bo szybsze plemniki a jak dziewczynka to trzeba zadzialac 4 dni przed i potem post , plemniki meskie nie przetrwaja a pokolenie mocnych kobiet zawojuje swiat:-D
no z tym to różnie jest właśnie nie ma reguły :-D:-D:-D
 
reklama
A powiem Ci ze w sumie sama nie wiem. Jak patrze na Oskarka to i drugiego takiego wariata bym mogla miec, ale chyba kazda mamusia chcialaby dziewczynke :) te sukieneczki, spineczki :-D Jak Oskar urosnie to Tomek go zgarnie na ryby, grzyby i polowanaia wiec tez musze miec kogos dla siebie :-) hehe
 
Do góry