reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Nie za bardzo zerwę nockę bo znów rano trza wstać a dzisiaj od 3 na nogach więc już zmykam do mężusia.

Ale o Was pamietam choć mało się udzielam...

Zmykam

paaaaaaaa

Buziam wszystkie i do napisania!
 
reklama
pewnie jutro znowu zastuka do drzwi :-D:-D:-D

008.gif
 
Witam
Bardzo dziękuję za życzenia zdrówka dla Madzi.
Wyszłyśmy dopiero dziś :wściekła/y:, ale najważniejsze,że już w domku.
Opiszę całą sytuację jak będę miała trochę więcej sił bo dziś już padam na pysk.Wczorajszy dzień i noc mnie wykończyła i fizycznie i co gorsza psychicznie.

Nie jestem Was w stanie doczytać (ponad 60 stron):laugh2:
 
Trzecia dawkę. Termin mialam na 12.02 ale przez kilka tyg nie bylo szczepionki w zadnej przychodni. A siostre Magde mam. Swiat jest maly jak Nasza Klasa:p


A co do odkladania szczenienia to wyjscia nie bylo a dzwonilam do Centermedu i mowili ze nie ma znaczenia kiedy sie ja da. Wiec ufam ze wiedziala Pani co mowila:)
a mi panie w centermedzie powiedziały ze niwaze kiedy trzecia dawka, wazne żeby przed ukończeniem roku
 
reklama
znowu jestem do tył, chyba 4 dni:no:
Byliśmy dzisiaj na szczepieniu i wreszcie zrobiliśmy tą trzecia dawkę żółtaczki. Nawet spoko było-mało ludzi.
Przypomniałyscie mi że jest cos takiego jak dzień dziecka:-) Na szczęście Antoś nic z tego nie wie jeszcze.
 
Do góry