reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
dobrze bo już miałam Ci pomóc
039.gif

:-D:-D:-D
 
Dobry wieczór. :)

madzikm Fajny nowy suwaczek i fotka. Tak, w miarę się trzymają - postawiłam im w piątek bańki bo coś im katar zaczął się rozkręcać i jakiś kaszelek. Ale na szczęście przeszło. Tyle, że na razie wziewów im jeszcze nie odstawiam.

agataxk Skoro później jest dobrze, to chyba trzeba wziąć Amelkę na przetrzymanie. Wysoka pannica z niej.

beti801 Ja polecam Bioparox. Minus - jest na receptę, bo to antybiotyk miejscowy. Ale skuteczny i już dwa razy się nim ratowałam. (przy początkach gardła i grudniowym mega katarze)

crunch Gratulacje dla Igorka za osmoczanie.

agawa25 Zdrówka dla Kubusia.

karolcia-83 Zdrówka dla Dominisia.

becik14 Witaj na forum. :) Jesteś teraz jedyną mamusią jeszcze w dwupaku. ;)

beatta Proste, tradycyjne garniturki, ale chyba dla trochę wyższych mieli w Niespodziance. Możesz też popatrzeć na ul.Św. Ducha w sklepie firmowym Cariny Kupiłam tam Michałowi spodnie na następną zimę. Kompleciki chłopięce widziałam ale nie wiem jak z rozmiarami. Za to bardzo dużo było ładnych kostiumików dla dziewczynek. (zwykła tkanina, sztruks w całkiem rozsądnych cenach, bo promocje)

No to na razie tyle. :)
I czytam dalej. ;)
 
reklama
nikia Jak można mieć dowolny to kupuj. :) Hmm, chyba nie chciałabym mieć bliższych kontaktów z lekarzem z czaszkami. :no:

dana Trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie Madzi.

agawa25 Niezłe terminy. Ale jakoś mnie to nie dziwi. :baffled: Słyszałam o coli - wielu lekarzy ją zaleca. Tylko przy wymiotach to jeszcze trzeba pamiętać żeby pić małymi łykami.

kasiadove Czytałam

agunia271 Dwójka w takim wieku - szok. :szok:

anneczka1983 :-D:-D:-D

mrowa1 Ja byłabym chętna, no ale wiadomo. ;)
 
Do góry