reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tarnów

Anrysa to wcale nie jest mało :-)
Na wiosne zgubisz wszystkie kilogramy i będziesz laska ,choć jak dla mnie to Ty cały czas jesteś :-):-):-).
 
reklama
A dzisiaj rano zjadłam ziemniaczka:p Trochę nagięłam moją dietę no ale mąż mi przyniósł razem z różą na walentynki to tak głupio było nie zjeść:):-D
 
Cześć :-)


Anrysa no absolutnie nie mogłaś odmówić ziemniaczka :-):-):-);-).

Kasia ja smsowo mąż napisał tak po prostu że mnie kocha :-):-):-)bo on w trasie :-).

A u Ciebie jak ???:-)
 
hahaha mój mi powiedział że w ramach walentynek zajmie się Kubą żebym mogła wyjść na zumbe , bo dzisiaj nowa grupa startuje i jest za friko heheh
a w tamtym roku w dzień kobiet zadzwonił i powiedział że jak jestem w mieście to żebym sobie jakiegoś kwiatka od niego kupiła hehehe
 
Ania to też prezent :-)
Ja jakby mi mój kazał kupić kwiatek to bym sobie go oczwywiście kupiła ale nie tylko :-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2: a co zaszalałabym :-D:-D.

Jeju Ania ale Ty masz fajnego tego Kubusia śliczny chłopak ,i te oczka :-):-):-).
 
Cześć dziewczyny!
Wieki temu dołączyłam do Was tu na forum jako przyszła mama a potem znikłam - parę spraw weszło na głowę i już czasu zabrakło. W tak zwanym "międzyczasie" synek przyszedł na świat, troszkę podrósł i w końcu mam trochę czasu żeby poczytać i popisać :)

Tak przy okazji spytam, czy są wśród Was jakieś mamy spacerujące ze szkrabami z Tarnowa-Mościc? Chętnie umiliłabym samotne codzienne spacery jakimś dobrym towarzystwem a sama zagadać na ulicy do obcej osoby to tak jakoś mi głupio :zawstydzona/y:

Miłego dnia (mroźny ale słoneczny, a to się liczy!)
 
reklama
Do góry