reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

ha ha to ja kiedyś mieszkałam na Promiennej ;) a na bitwy teraz mieszka mój braciak a ja na drugim końca tarnowa ;) ale przecież spotkać się możemy w centrum czy w jakiejś kafejce w gemini bo w tarnovia to żywcem nie ma gdzie usiąść a ceny w kafejkach takie że głowa boli.

wczoraj byłam w tesco kupiłam pudło pampersów a po drodze do mamy zaliczyłam MIESZKA - no i kochane miałyście rację ceny to mnie tam powaliły z nóg - przykładowo laktator event 146 zł za identyczny na alle dałam 67 zeta, kosmetyki po 3-4 zł droższe niż gdzie indziej, frida 29 zł w aptece 24 ;D więcej tam nie idę no chyba że obejrzeć wózki i zobaczyć w realu ale napewno nie na zakupy.

kasiazar - ja od tamtego tygoodnia od soboty też miałam wysokie ciśnienie 150/100 a normalnie to mam ok 110/70 i w sumie to nie wiem jakie jest "dopuszczalne" ciśnienie w ciąży ?? podpowiecie?? :nerd: codo ubrania to jesli to ciepły pajacyk polarkowy to wydaje mi sie że może być obowiązkowo ciepły kocyk i śpiworek wózkowy .. powinno być w sam raz tak mi sie wydaje ...

igorekkk - małego weźmiesz na spotkanie a co .. pierogi u IGI ?? można prosić o wyjaśnienie ?? bo chyba nie w temacie jestem ;-) AniaSm - zanim my się tu wszystkie zorganizujemy to może być i połowa grudnia więc kto wie może zdąrzysz :-p

miłego dnia babeczki ja tradycyjnie sama ... ale chata ogarnięta i teraz będę tylko odpoczywać ;-)
 
reklama
Igorekk u mnie dzisiaj też pizza na obiad ale kupuje mrożoną i robie w domu ,bo dzisiaj byłam na sprzątaniu i niedawno wróciłam ,no i nie mam siły
Kasiazar nie wiem czy dieta karmiącej mamy na to pozwala ale super na ciśnienie działa sok z aronii , myślę też że potrzeba trochę czasu zanim się dotrzecie z Anią ,też miałam problem z ubieraniem a u mnie to chłodniejszy klimat niż w PL , zresztą do tej pory mam wątpliwości czy mu nie za zimno bądź nie za ciepło ale sprawdzam karczek i wiem że jest ok ;)
też karmiłam przez te nakładki dzięki temu nie miałam problemu z przejściem na butelkę :)
momo no niestety allegro rządzi :) bo czasami nawet z przesyłką taniej niż w sklepie :)
mam zamiar napisać do moderatorki żeby dopytać o ten wątek czy mogłybyśmy zamknięty mieć ,co wy na to?? bo wiem że któraś z was już to proponowała , wtedy mogłybyśmy sobie sklejać fotki itp
 
załozyłam wlasnie grupe prywatna i wyslalam zaproszenia mam nadzieje ze nie ominełam nikogo ale karmie anie i mi troche nie wygodnie. grupa jest zamknieta prywatna i nikt nas nie podejrzy
idziemy na spacerek bede pozniej pa
 
Cześć :-)

A co tu taka cisza co :rofl2:;-).

My po kąpieli ,Igor ogląda bajkę a ja na kompa na chwilkę przyszłam ;-).
Pogoda super dziś była ,więc oczywiście był spacerek :-) na rurkach byliśmy u Kudelskiego .

Jak ja uwielbiam te kolejki po te rurki i gofry :no:.

A Wy co porabiałyście ??
 
My tez byłysmy na spacerku , tyle ze mamusia to kondycjii nie ma po ciązy po szpitalach a córonia nie lubi stac w miejscu jak mamusia odpoczywa na ławeczce :p
A rurke tez bym zjadła i gofra... Kurde najpierw ta cukrzyca i zero przyjemności a teraz karmienie piersią i dietka :D
Igorek ja tez uwielbiam te kolejki , zawsze się wkurzam i zadko stoje do końca :D
 
Kasiazar no tak jest z tym karmieniem że nie wolno na początku wszystkiego .Ale pózniej już tak ;-).
Ja gofra nie jadłam tylko za rurką stałam ,chyba z 15 minut :wściekła/y:masakra .

Fajna pogoda Ci się udała z tymi spacerkami :-).

A z cukrzycą to juz chyba ok ,teraz po porodzie ?
 
Igorek Spacereki fajne bo super pogoda a juz myslalam ze do wiosny nie wyjdziemy :)
A co do cukrzycy to nawet siły sprawdzić nie mam, albo raczej boje sie ze dalej jest skoro tak mi się wszytsko placze to czemu nie cukrzyca na stałe ? Ale kiedys trzeba będzie sprawdzic.. A kiedy jest to pozniej.. ze juz mozna wszytsko jeśc ? ;)
tonka, a Ty nie karmiłas piersią ?
 
reklama
karmiłam "aż" półtora tygodnia... Mimo że kłóciłam się z mama całą ciąże że będe miała pokarm to jednak poległam Nie jestem mleczna... :(
 
Do góry