reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

witam z rana u nas pieknie za onknem juz chyba widac wiosne :laugh:

u nas narazie spoko nic sie niedzieje ciekawego oprócz tego ze moja siostra mała ma ospe :( a widziałysmy sie z nia w srode moze donas nie dojdzie mam nadzieje ;D

gratulacje dla Kubusia za postep w wstawaniu bziaczek dla ciebie :-*
No to teraz Kubus ma tylu kolegów do zabawy ze mamam ma chwile spokoju i odpoczynku, i Kacha mozesz sobie pogadac przynajmniej z kims w twoim wieku i tez dzieciatym pzrynajmniej jakies oderwanie od codziennosci :laugh:

Elza napisz co tam u ciebie co robisz w pracy i takie tam inne głupoty ;D

 
reklama
Kuzynka wlasnie pojechala do domku ale pocieszam sie ze Tomek za niedlugo zaczyna sezon wiec czesciej Marta bedzie do nas wpadala na dluzej z dzieciakami.  Narazie my jedziemy do niej daleko nie mieszka wiec w sumie nie ma problemu.
Ale jak mam nieraz wybrac sie z Kuba gdziekolwiek to wole zostac w domku ;D
Dzis na spacerek Kubus wybral wozeczek dobrze ze nie sanki ::) Spacerowalismy dosc dlugo z pieskami ale Kuba byl dumny ;D

Teraz rozrabia goni po calym domu jak szalony i gada po swojemu :laugh:

Mam nadzieje ze Mela nie zarazi sie ospa okropienstwo.
Moja Kuba juz na szczescie zaszczepiony.

 
Z jednej strony wolałabym zeby przeszła te ospe im mniejsze dziecko tym lzej przechodzi ::) ale z drugiej jak sobie pomysle ze nici z wychodzenia z domu :(
My tez byłysmy na spacerku 1,5h ;D ale sie wychodziłam ze teraz jeszcze mnie nogi i plecy bola.

Kacha to przynajmniej bedziesz miec czesciej kuzynke iz która mozesz sobie pogadac. Ja narazie nie mam takiej osoby bo wlasnie urodziła dziecko i narazie niewypada tak sie odrazu wpraszac :-[ dopiero wczoraj wrócili :)
 
Mrowa to bedziesz miala z kim chodzic na spacerki a Meli rosnie towarzysz zabaw.
U nas na osiedlu jest bardzo duzo dzieci urodzonych w tym roku co Kuba dzis nawet bylismy z jednym z nich na spacerku. Tez ma na imie Kubus i jest w wieku Meli urodzil sie dokladnie dwa miesiace pozniej niz moj 14 kwietnia.
A najwiecej dzieciaczkow jest wlasnie z lutego. Bo chyba czworo. Ale zbieg okolicznosci i to wszyscy mieszkaja w poblizu nas. Beda rozrabiac w lecie ;D

Elza jak tam w pracy pisz co u Ciebie.
Ja sie zastanawiam nad praca albo drugim dzieciaczkiem tak szczeze mowiac to jakbym w sierpniu zaszla w ciaze to nie bylo by zle Kubus mial by rodzenstwo a ja sobie bym odchowala dzieciaczki.
No ale jeszcze zobacze.



 
o to kubus bedzie miał duzo kolegów i kolezanek do zabawy SUPER u nas tez jest 2 chłopaczków i 2 dziewczynki ale starsze o rok i 2 lata ale to nie robi nam zadnej róznicy i tez bedzie sie z nimi bawic :laugh:
 
Czesc pewnie jeszzce spicie nam Mela zrobiła pobudke o 530 :o wczoraj tez i niewiem co mam robic by wstawała pózniej :(
U nas pogoda do kitu sypie snieg i chyba zima wraca :( a ja juz sie cieszyłam ze wiosna tuz tuz :) no ale co zrobic ::)
 
Hej!
Ostatnio mam tak duzo pracy i zalatwien,ze nie mam kiedy wejsc na bb :( Jak wracam to jestem tak padnieta,a tu tyle roboty na mnie czeka.Dzis niedziela wiec planujemy jakis dlugi spacerek,a potem moze wybierzemy sie na rynek.Jutro mam wolne od pracy,ale musze jechac do Krakowa i przywiez pewne papiery.A popoludniu i tak bede musiala na 2 godzinki wdepnac do pracy.Czasem sobie was to podczytuje ale nie mam sily nic napisac.Boze!Niech w koncu ta zima sie skonczy to czlowiek bedzie mial wiecej checi do zycia,dzien bedzie dluzszy i wiecej bedzie mozna zrobic.A tu jeszcze slyszlam ze w nastepnym tygodniu maja byc jakies gigantyczne mrozy! :mad: :mad: :mad:
Milej niedzieli wam zycze,ucalujcie maluchy
 
Elza przynajmniej masz jakieszajecie i nie siedzisz sama w domu i nie zadreczas sie , jestes miedzy ludzmi i to najwazniejsze ;)

My wczoraj byłysmy u małego Filipka jaki on malusi i tycusi w porównaniu do meli :o Tak sie rozczuliłam ::) ze chciała bym juz miec nastepne ;D Jak byłam mu kupowac ciuszek to jak zobaczyłam te wszystkie malutenkie ubranka to wymiekłam instynkt sie odezwał ;D A Mela nawet reagowała na niego chciął go pogłaskac dotknac ale niedobra matka niepozwoliła :mad: 8) hihiihihi

Za niedługo ma przyjechac tata Filipka po nawilzac bo im pozyczamy my juz niekorzystamy :D
Dzis robie obiad ale mi sie niechce a pózniej do tesciowej w odwiedziny i Na 6 do kina WRESZCIE
 
U nas nici z kina :( bo mela miała goraczke i cały dzien goraczkowała i w nocy tez od 38,5-39,1 :( dobrze ze szwagier chociaz poszedł i bilety sie nie zmarnowały ;)
Melka dalej goraczkuje i dzis idziemy do lekarza zobaczymy co nam powie ??? Mysle ze to jest3dniówka alebo poczatek ospy narazie nic nie znalazłam z krosteczek.

Buziaki
 
reklama
Mrowa mam nadzieje ze to nie ospa tylko zwykla trzydniowka. Daj znac co jest Meli.
Szkoda ze nie poszliscie do kina a na jaki film wogole sie wybieraliscie?
Chialam zapytac jak masz na imie o ile to nie tajemnica :p

Kuba odkad usypia sam przesypia mi cala noc :laugh: Mam nadzieje ze to nie jest chwilowe bo nie powiem pasuje mi to :D
U nas znow dzieciaki- kuzynka pojechala do rzeszowa rozliczyc sie ze srebra moze znow przywiezie cos fajnego ostatnio jestem od tego uzalezniona a mozna kupic za niska cene wiec korzystam ale oczywiscie z umiarem.
Teraz kiepsko z kasa bo Krzysiek pracuje dopiero tydzien a czek dopiero po 2 tygodniach a trochu sie spukalismy orzez ten okres jak byl w domu.
Kuba sie obudzil ide do niego


 
Do góry