reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

Juz po wizycie ::) :p ma zapalenie gardła :( i moze to byc z trzydniówka ale w sumie ja wykluczył bo goraczka juz powinna spadac i gardło za bardzo czerwone :p Ospa natomiast moze w kazdej chwili sie ujawnic ::) :( I ma jeszce wysypke takie zaczerwienienia jak przy 3dniówce i dostalismy antybiotyk i jakby cos sie działo mamy sie pokazac jak najszybciej a jak nie to za tydzien. Jak wróciysmy to miał 39,5 :(
Mam na imie magda :laugh:
Do kina szlismy na jana pawła II podobno fajny i moze pojdziemy w nastepna niedziele ;) licze na to

No niedziwie sie przelo troche kosztuje ::) :( ale nie martw sie juz pewnie za niedługo ci przesle zielone ;)
 
reklama
Czesc dziewczyny

Magda jak tam Mela juz lepiej? Moj Kuba tez dostal jakas wysypke na plecach ale goraczki nie ma pewnie uczulenie dalam mu pomaranczy troszku wczoraj.

Chlopak siostry poszedl wczoraj do wojska pisal ze jest tragicznie a tu jeszcze przed nim 9 miesiecy tragedia. Radzilam im zeby sobie wzieli slub cywilny to by go ustrzeglo ale rodzice nasi nie zabardzo chcieli sie zgodzic tzn. tata . Tym bardziej ze slub planuja po jego wyjsciu z wojska. Zal mi go ale co zrobic.
Ja bym sie nie nadawala bo bym ich tam wszystkich zwyzywala i tyle nie lubie jak ktos mna dyryguje.

A my dzis znow pojdziemy na spacerek bo sloneczko swieci ale napewno bez wozka bo pozniej jest efekt tak ize pcham wozek a Kuba idzie i musze lapac go co chwila bo oczywiscie maszeruje w innym kierunku niz trzeba. To samo jest w sklepach wczoraj w Krakchemi ledwo go zlapalam.

Film ogladalam kawalek mysle ze ten wczesniejszy z naszym aktorem w roli Jana Pawla II jest lepszy teraz czekam na druga czesc.

Elza pewnie zapracowana nie ma czasu do nas zagladnac.





 
HELLO

Kasia Mela jeszce chora :( ale goraczki juz nie ma od wczoraj :) antybiotyk zarzywamy do poniedziałku i na wizyte do kontroli ;) Ale widze ze juz lepiej bo apetyt ma lepszy z czxego sie bardzo ciesze bo spadła mi na 8 kg :(

Dziwie sie twojej siostrze i jej chłopakówi zxe tak nie zrobili lub nie załatwili tego jakos ;) bo wojsko to niezbyt przyjemne miejsce :p zalezy gdzie sie jeszce trafi. Mój Łukasz był w akrakowie i udało mu sie bo miał tak samo na nazwisko jak generał i wszyscy mysleli ze to rodzina z gen i traktowałi go ulgowo :laugh:. Po obcince bedzie miał lzej nie beda go juz tak tepic :( A gdzie jest ???

Wybieramy sie w ta niedziel do kina zobaczymy szwagier który poszedł za nas mówił ze fajny 8) zobaczymy

No własnie Elza ostatnio ci tu mało pokaz sie nam ;)
 
Dopiero wlaczyli mi neta. Nadrabiam zaleglosci :)


Jak tam po kinie filmik sie podbal? Mela pewnie juz zdrowa.

Chlopak siostry jest w warszawie mowi ze maja jednego kaprala nie ciekawego wczoraj zamiast do kosciola to kazal sobie myc samochod a innym jakies proporczyki robic. Przekichane ale musi jakos wytrzymac. Do Krakowa by poszedl jakby dwa tygodnie wczesniej dostal wezwanie i tak sie udalo ze do warszawy bo bylo tez na suwalki w tym czasie.

Kubus warjuje co chwila cos nowego wymysla. Ale mamy ubaw filmow nie musimy ogladac :laugh:

Wczoraj moja przyjaciolka z ktora znam sie od dziecinstaw mieszkamy kolo siebie zrobila rano tescik i wyszedl pozytwywny ale sie ciesze. W srode idzie do lekarza to sie dowie na kiedy termin ale obliczylysmy ze na listopad. Tez bedzie miec 26 lat jak ja i kuzynka jak urodzi pierwsze dziecko ale zbieg okolicznosci ;D Teraz kolej na jej siostre bo nastepna w kolejce z naszej paczki.
Od wczoraj nie pali mam nadzieje ze wytrwa. A bedzie jej napewno ciezko bo dymila jeden za drugim.








 
Kasia to fajnie bedziecie miec teraz duzo dzieciaczków w koło siebie ;) bardzo sie ciesze :laugh: A napewno rzuci palenie jak oczywiscie sama bedzie tego chciec , bo ja tez paliłam i bez problemu rzuciłam ;)

Mela juz zdrowa własnie wróciłysmy z wizyty kontrolnej a na film idziemy w ta niedziele bo w ta mielismy gosci był u nas kolega z 5 miesiecznym synkiem i Mela była strasznie o mnie zazdrosna bo sie bawiłam z nim ::) i w ogóle niechciała mu dawac swoich zabawek :o moje dziecko zaczyna rosnac na samoluba który sie z nikim nie dzieli ::) :(
 
Witajcie mamusie :)

Też jestem z Tarnowa i to będzie mój pierwszy poród. Ostatnio znajoma zdała relację jak wygłada poród na nowym szpitalu. Trochę się rozczarowałam no ale cóż, trzeba będzie jakoś to przeżyć :)
Aha, jestem pacjentką dr Gąciarza. Widzę że gdzie nie zapytam to dziewczyny chodzą do dr Sak, może podzielicie się wiadomościami na temat nowego szp. jak sobie poradzić gdy nie chodzi się do szkoły rodzenia i zna się tylko swojego lekarza który niekoniecznie będzie przy porodzie ???

Pozdrawiam !
 
Witaj Asia :)
ja chodziłąm do dr Koteckiego i rodziłam na starym ale chodziłam na szkołe rodzenia :(
mozesz zadzwonic i sie zapytac skrzyniarzowej czy by cie nie wzieła bo z tego co wiem to cena kursu jest do uzgodnienia . Normalnie kosztuje 300 zeta . Ale mi mówiła jak mam trudne warunki materialne to napewno moze zejsc z ceny. Jesli bedziesz zainteresowana to podam numer telefonu ;)
 
Asia i zagladaj czesciej napisz cos nam o sobie ;) Piekne imie wybraliscie dal synka takie oryginalne jeszcze z takim sie nie spotkałam :laugh:
 
reklama
Mąż przyjedzie dopiero w sierpniu dlatego nie bardzo chcę tak sama lub z kimś innym chodzić do szkoły rodzenia. Wolałabym żeby to mąż ze mną poszedł no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :)

Jeśli chodzi o imię to długo nad tym myślałam. Chcieliśmy dać imię ze Starego Testamentu i mam jeszcze kilka w zanadrzu gdyby drugi też był chlopiek bo bardzo chciałabym mieć możliwie szybko dwójkę dzieci :)

Bardzo mnie ciekawi jak dziewczyny przeżywały poród na nowym szpitalu, bo na starym już kilka bardzo niepochlebnych opini słyszałam chodzi przede wszystkim o to że tam tylko w ostateczności podaja zoo, bez którego ja nie wyobrażam sobie porodu (mam pewną wadę kregoslupa i boję się że ból będzie nie do zniesienia )
Na nowym umówiłam sie z dr Gąciarzem że anestezjolog odpłatnie ( standard ) zrobi mi takie znieczulenie jeśli tylko wcześniej się z nim umówię.

Chyba każdy przeżywa poród inaczej więc nie będę was dziewczyny zadręczać pytaniami ' jak było' :) Chodzi mi bardziej o to jak to wygląda od strony organizacyjnej w szpitalu, ta sala przedporodem, porodowa, poporodowa no i personel.

Pozdrawiam :)
 
Do góry