reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarczyca a ciąża

a ja nadal czekam na wyniki badań i strasznie się denerwuję:( chyba bardziej o dzidzie niż o siebie bo nie chce zeby moj dzidziuś miał jakies klopoty ze zdrowiem. Mam nadzieje ze to nie hashimoto.
 
reklama
TRzymamy kciuki aby wszystko było ok!! A dzidzia na pewno będzie zdrowa!! Alex.Nikita jest świetnym przykładem :-) ze to jest możliwe :-)
A nawet jeżeli okaże się,że jest inaczej to ważny by dzidzia od początku była pod opieka lekarz wtedy wszysto będzie dobrze!!
 
Katarzynka - również trzymam kciuki! Ja też teraz zrobiłam sobie badania w ramach tygodnia walki z tarczycą... no i zobaczymy co wyjdzie;/
 
Dzięki MartaKa za wsparcie. Ostatnio troche poczytalam sobie o chorobach tarczycy na tej stronie Tarczyca.pl, Strona główna ktora polecilas i duzo nowych rzezczy sie dowiedzialam i jednoczesnie uspokoilam bo nie taki diabel straszny jak sie okazuje:) bedzie dobrze:)
 
mi się udało zajść po raz drugi, ale ta zasrana niedoczynnośc tarczycy to jest tak zmienna że człowiek najlepiej jak chyba co tydzień będzie kontrolował ja by mieć zdolność do działania. mi lekarz kazał brać co 2 dzien euthyrox 25, ale po 3 tyg wynik 3,06 kurde miało być koło 2, a w 3 tyg aż tyle skoczyło do góry, teraz się zastanawiam czy nie wziąc juto z rana podwójnej dawki, co Wy o tym sądzicie?
Pozdrawiam gorąco~!
 
Może skontaktuj sie ze swoim lekarzem. Nie wiem czy samemu mozna dawkowac sobie leki:-( a to ze skacze to rzeczywiscie prawda i meka straszna :-(
 
Ja również radzę najpierw skonsultowac się z lekarzem! Zawsze obawiałam się takiego samodzielnego dawkowania sobie leków, ale myślę, ze w przypadku niedoczynności tarczycy, zwłaszcza, gdy spodziewasz się dzidziusia, to jest to stanowczo nie wskazane! Niech lekarz sie wypowie, napewno zna się na tym lepiej, niż my wszystkie na tym forum razem wzięte:)
 
Słomiana wdowo ja tez mysle tak jak dziewczynk ze sama bez konsultacji nie powinnas brac takiej dawki lepiej zadzwon do lekarza i sie zapytaj czy mozesz wziac wieksza dawke
 
Drogie Panie, okazało się że mam hashi :( dzisiaj odebrałam wyniki badań:( szperam teraz w necie poszukując info na temat leków i ogólnie choroby bo u lekarza byłam tak zdenerwowana że nie o wszystko zdążyłam sie zapytac:(
 
reklama
Witamy wśród Hashimotek ;-) Na Hashimoto nie ma leków, leczymy zachowawczo niedoczynność albo nadczynność
 
Do góry