reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarczyca a ciąża

Anastazja ja właśnie miałam arytmię. Holtera miałam zakładanego kilka razy do roku nieraz.. Nie wspominam tego przyjemnie, ale teraz są na pewno lepsze sprzęty, bo ten co miałam był "wielgachny" jak dla dziecka no i nie można było używać tel. komórkowego przy nim :/ (ach te problemy małolatów ;D), później już miałam lepsze zakładane z biegiem czasu i już mi tak nie zawadzały :D. I miałam zabieg ablacji na to serducho przed 18-stką :), co ja się ojeździłam do CZD w Wawie to masakra :angry:. Ale ja nie miałam od tarczycy bo jak mi robili komplet prawie wszystkich badań - miałam WSZYSTKO w najpiękniejszej normie...

Jestem ciekawa kobietki co to będzie dalej. Ja poszłam do endo prywatnie - bo na NFZ nie chciałam czekać - z resztą nie ma tu nikogo godnego polecenia.. a chodzić od kajfasza do annasza nie mam nawet siły. Ja badałam prolaktynę zanim badałam resztę. Wyszło mi 21 a norma jest do 23 i coś po przecinku.. Niby moja prl jest w normie ale i tak wysoko..

Ehh Ci lekarze.. Szczególnie na NFZ - jak byłam u ginki to nie podala mi żadnych swoich podejrzeń. Nie pytała o nic praktycznie... Szok.. zero zainteresowania pacjentem.. No kompletna porażka.. :angry:
 
reklama
Tak ja tez chciałam od razu - ale nie znalazłam nikogo w mojej miejscowości. A w okolicy godncyh polecenia tez nie ma. Mam namiar na jedną panią z KRK, która czasem u mnie przyjmowała, ale nie wiem czynadal przyjmuje. Na razie czekam na opinię zwykłej endo ;) później pójdę dalej.
 
Warto warto :) szczególnie jeśli się człowiek stara o dziecko :-). Też będę dojeżdżać jeżeli się okaże, że ona już u nas nie przyjmuje.
 
No tak, stara się -> niby wszystko dobrze z wynikami ale jednak zajść nie mogę ... Gdyby nie poprzednia ginekolog która zlekceważyła moje wyniki i kazała mi odstawić wszystkie leki teraz byłabym w okolicach 20-22 tc :baffled:
 
:szok: jak można zlekceważyć wyniki badań! Boże drogi nasza służba zdrowia to nie służba zdrowia, tylko służba śmierci :wściekła/y:..
[*] dla Twojego Aniołeczka.
 
dziękuje! nie zdążyło mu nawet zabić serduszko ... baba się uparła,że mam odstawić leki i 3 dni po ich odstawieniu poroniłam ... najprawdopodobniej TSH było za wysokie ... a widziała wynik przed nosem ... 4,72
 
reklama
Dlatego zmieniłam lekarza, który pomógł mi wyjść na prostą :tak: a tej nie chcę na oczy widzieć za to jak mnie potraktowała i za to że jak do niej dzwoniłam z płaczem że coś się dzieje ... że plamię to z łaską że tak musi być że nic się nie dzieje ... a jak zaczęłam krwawić odebrała po godzinie i jeszcze nie chciała mnie przyjąć bo to sobota ... z łaską mnie wcisnęła na poniedziałek i stwierdziła,że nic tam już nie ma i że nie ja pierwsza i ostatnia i czy to moja 1 ciąża czy 50 to i tak mogłam poronić bo to nie ma reguły
 
Do góry