reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarchomin,Jabłonna,Chotomów,Legionowo

Ja już naprawdę na wyczerpaniu, już kompletnie nic mi się nie chce czekam juz jak na zbawienie...idę w środę na usg i zobaczymy może mnie juz zatrzymają, na wszelki wypadek biorę torbę i idę na czczo...a jak nie będą chcieli to położę się krzyżem w korytarzu i tak poczekam:))))może się zlitują:)
Brzuch mam po prostu ogromny, wszyscy pytają czy to nie bliźniaki:/
Jak macie naszą klasę to odnajdzcie mnie - Paulina Malinowska (Kudajczyk) i zobaczcie zdjęcia brzuchola...

Pozdrawiam Was i trzymajcie za mnie kciuki:)
 
reklama
Czesc dziewczynki!
Ja tylko na sekunde, bo mala spi na rekach:-)
Lothien wow faktycznie sporawy masz brzuszek:tak:
Nie dziwie sie ze pytaja czy to parka tam mieszka:-)
Zycze Ci jak najmniej bolesnego i szybkiego porodu,zebyscie usmiechniete i zadowolone wrocily do domku!!!Smialo pisz do mnie na kom,bede informowac dziewczynki o postepach i narodzinach malej!
Bedziesz rodzic sama,czy z mezem?
Gosiu nie martw sie,Legionowo nie jest tak daleko,jestesmy zmotoryzowane:-)odwiedzimy Cie na pewno:-) i oczywiscie Was tez zapraszamy do nas!

Strasznie sie ciesze ze Was poznalam, tak ja wczesnij pisalam....nie jestem z W-wy, mieszkam tu stosunkowo niedlugo, wiec kolezanek i babskich pogawedek bardzo mi brakuje:-(
Caluje i pozdrawiam!!!
 
Czesc dziewczynki ja tylko na chwilke!
Lothien jest juz na porodowce, dostaje oksytocyne, a mala wazy 3900:-)
Trzymajmy za nia kciuki!!!
Zmykam bo mala sie obudzila!

Caluski
 
hej hej:)
Ciekawe czy Lothien zrobila tak jak zamierzala i polozyla sie krzyzem w korytarzu czy wzieli ja po dobroci :-)
Czekamy na rozwoj wydarzen, pewnie juz dzisiaj zostanie mamusia:) Trzymam kciuki!
Salma jak mala Ci pozwoli to informuj co i jak:)
Ja niedlugo wybieram sie na usg podejrzec moja coreczke. Dzisiaj ogolnie czuje sie jakos niemrawo, kompletnie sie nie wyspalam ale juz nie moge sie doczekac badania:)
Sciskam i milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
hej hej!
nic nie wiemy co u Lothien? rozpakowala sie juz?:)
ja po badaniu jestem spokojniejsza i zadowolona bo Mala znacznie przybrala na wadze i ma juz prawie 3 kg:) Narazie chyba nic nie zapowiada rozwiazania bo lekarz kazala mi przyjsc na usg jeszcze tuz przed Sylwestrem wiec moze uda mi sie doczekac stycznia?:)Po wizycie od razu humor lepszy:)
Piore powoli ubranka dla Malenstwa, dzisiaj juz poprasowalam jedna partie, jutro czeka mnie kolejna. No i torba prawie, prawie spakowana ;) Dokupilismy kolejna paczke pampersow i troche chusteczek mokrych ;)
Mamusie a moze doradzicie mi w czym kapac takiego noworodka.. bo ja juz mam metlik w glowie.. wiem ze nie uzywa sie szamponow i wogole chcialabym uzywac jak najmniej kosmetykow ale czyms trzeba myc i nie wiem juz sama.. Co polecacie?
Uciekam zaraz do lozeczka:)Kolorowych snow!
 
Gosiula85 my stosujemy kosmetyki firmy penaten.
PENATEN PŁYN DO KĄPIELI Z OLEJKAMI DUŻY750 ML (1354017478) - Aukcje internetowe Allegro w tym jest juz oliwka, wiec nie trzeba malca juz niczym smarowac, a do mycia PENATEN DO KĄPIELI OD STÓP DO GŁÓW 750 ML (1354017718) - Aukcje internetowe Allegro Mamy takie opakowania po 400 ml i tego plynu zaczelismy druga butle, a z zelu zostalo nam jeszcze 1/4 piewszego opakowania, tak wiec sa bardzo wydajne.
Na mroz tez mamy krem tej firmy :tak:
Jestem bardzo zadowolona, kosmetyki sa wydajne, nie najdrozsze, nie szczypia w oczy i nie podrazniaja, a moja cora ma rozne sklonnosci:blink:
Minusem jest, ze tego plynu nie ma w Pl, trzeba z Nieniec sciagac. Zel jest w pharmie, ale polskiej produkcji i duzo slabszy.
Kolo tesco otworzyli taki sklepik z chemia niemiecka, poprosilam kobitke zeby mi sciagnela:tak:
Do posladkow uzywamy masci alantan plus. Po linomagu miala odparzenia, sudocrem nie dzialal. Teraz jest ok. Pediatra dala nam jeszcze masc na recepte i tez jest ok :tak:
 
Witajcie mamuski!
Wiadomosc od Lithien wczoraj kazali jej odpoczywac, dzis miala sie zaczac akcja porodowa, bedzie mnie informowac.
Jesli czas i mala pozwoli bede Wam na biezaco zdawac relacje.Corcia Lothien wazy 3900 kg.
Trzymajmy kciuki za dziewczyny!!!

Gosiu na poczatek doskonaly jest plyn do kapania OILATUM dostepny w aptekach, my w pierwszych dniach wasnie tego uzywalismy, bardzo dobre na wysuszona skore dziecka, mozna tego uzywac jako dodatku do kapania lub po prostu w tym kapac.
Polecam zwykla oliwke do smarowania dupki po przebraniu pampersika, krem zostawilabym na wypadek gdyby naprawde zaistniala taka potrzeba.

Pozdrawiam Was bardzo goraco:-)
 
reklama
Gosiu a my od początku używamy Nivea. Przez pierwsze miesiące płyn do kąpieli żeby delikatnie przyzwyczajać skórę do kosmetyków, a o kąpieli próbowałam mleczko Nivea ale się nie sprawdził i przeszłam na hipp- oliwka. Jestem z niej bardzo zadowolona, szybko się wchłania, delikatnie pachine, nie podrażnia, nie zostawia plam na piżamce. Do pupki mamy krem Nivea na odpażenia też od urodzenia nie zmieniamy- spardza się w 100%, a na zimową pogodę oczywiście Nivea na każda pogodę :) Przyjemny zapach, odpowiednio tłusty i co najważniejsze dzięki niemu Bartek nie ma rumieńców na policzkach od mrozu. Spokojnie Gosiu :) sama oceń i zdecyduj :):tak:
 
Do góry