reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarchomin,Jabłonna,Chotomów,Legionowo

Tweenie, prawdę powiedziawszy przez te ostatnie dni mrozy i śnieżyce to troszkę sobie odpuściłam spacerowanie. Był jakiś spacerek, jakieś wietrzenie na balkonie. Ale czuję, że dla własnego zdrowia psychicznego muszę wrócić do spacerków - w końcu po coś ktoś wymyślił kaptury, folie do wózków itp. itd.
Macierzyński mi się faktycznie skończył - niestety, ale całe szczęście miałam sporo urlopu wypoczynkowego uzbieranego i teraz z niego korzystam :tak: A u Ciebie jak sytuacja wygląda w tym względzie?

Lothien, to tylko żeby mu się w głowie nie poprzewracało od tylu babek ;-)
 
reklama
just ja mam do 02.01, czyli jeszcze tylko miesiąc. I potem koniec pracy, tzn. umowy. Szukam teraz drugiego maluszka do opieki, najchętniej w wieku mojej córy, bo tak będzie obojgu łatwiej. Ale ciężko jest, bo ludzie wolą oddać do prywatnego żłobka dziecko, niż zostawić u opiekunki, która ma własnego malucha. I nie ważne jest, że mam uprawnienia do pracy z dziećmi w wieku żłobkowych i że pracowałam w takich placówkach.
No nic, ciągle szukam i mam nadzieję, że kogoś znajdę. Jakbyście coś słyszały, że ktoś szuka, to się polecam ;)

a co do spacerów, moja ma zły humor jak nie łyknie świeżego powietrza. A i mnie dobrze robi spacerek. Może kiedyś wybierzemy się razem? :)
 
Co do spacerku to bardzo chętnie, zwłaszcza, że przy tej pogodzie - zwłaszcza jak się spojrzy za okno - to dodatkowa motywacja do spacerowania czasami jest potrzebna ;-)

Mam nadzieję, że znajdzie się chętny rodzic i dzieciaczek. Jakbym coś słyszała to dam znać.
 
zapraszam kiedyś do nas na herbatkę :)

na ryneczku koło tesco jest teraz wyprzedaż 50% na niektóre ubranka-spodnie, bluzy, dresy, bluzki z długim rękawem, śpiochy
 
dzięki :-) również zapraszam do nas :)

eh, a co do ubranek to wczoraj przeglądałam szafkę Młodego i wyszło na to, że tyle mu się garderoby nazbierało, że chyba w najbliższym czasie powinnam się powstrzymać od zakupów dla Niego ;-) zwłaszcza, że ostatnio wszystkie moje zakupy sprowadzają się do dzieciowych rzeczy, wrrr
 
hehe, u nas podobnie, zakupy dla Małej, a ja nie mam się w co ubrać ;) Teraz mi rozmiar zmienia z 0-3 na 3-6 więc znowu allegro rządzi. Muszę na już jakieś pajace kupić, bo się za krótkie zrobiły.

A tak w ogóle, to mam do sprzedania pół paczki białych pampków (te sensitice care), rozmiar 1, podkłady bella, pozytywkę nową z fishera, trochę ubranek po Malutkiej. Może któreś by się coś przydało, jakoś nie mogę się zebrać, żeby to wszystko opisać i wystawić
 
Witam wszystkie nowe mamusie, jakiś czas mnie nie było a tu tyle nowych informacji Gratuluję nowego dzidziusia i czekam na fotki maleństwa. Fajnie że nas jest co raz więcej może na wiosnę zrobimy zbiorowe spotkanie :) na łonie natury. U nas czas leci jak z procy mała rośnie nosimy już spiochy rozm 62 :) pieluchy nr.2 i mamy już od dnia 1 grudnia 2 miesiące,i jesteśmy po pierwszych szczepieniach. Mała jest kochana i grzeczna, ustaliła swoje godziny drzemek i spania w nocy budzi się co 2-3 godziny ale mój organizm już się przyzwyczaił i nie mam z tym problemu już mnie to nie męczy. W końcu zaczełam małą odkładac do łóżeczka i już z nami nie śpi chociaż mi tego brakuje i czasem w dzień się z nią położe, bo ona tak słodko się w tula jak obok leży. Zaczęły ją już interesowac moje psy tzn w końcu je chyba widzi, uśmiecha się do nas już wpełni tego świadoma, i zaczęła gaworzyć. Jak ten czas leci, czekam teraz kiedy zacznie sama trzymać główkę, bo jeszcze jej to kiepsko wychodzi. Dziewczyny życzę wam zdrówka bo pogoda okropna i mrożna.
 
Czesc dziewczynki!!!
Witam nowe mamuski!!!:-)
Przypomne ze mieszkam na Tarchominie, na Pancera jakies 5 min od Biedronki:-)Ciesze sie ze mieszkamy tak blisko siebie!
Tweenie baaaardzo Ci wspolczuje takiego porodu!!!:szok:
Ja z synem tez mialam probemy, tez skonczylo sie cesarka, ale tak strasznie jak u Ciebie nie bylo.
Wpadam tyko na chwilke, bo mala wzywa.
Toska jest coraz fajniejsza i wciaz uwielbia sie przytulac,nie mozna jej nigdzie odozyc...chyba ze zasnie twardym snem;-)
W nocy budzi sie co 3 czasem nawet 4 godziny, ale bywa ze czasem po karmoieniu 2 godzinki trzeba ja nosic.
Co do SAB SIMPEX my do tej pory uzywalismy z Czech,. Kolki byly mniej bolesne, ale jednak sa bole przy gazikach i kupach, nie za kazdym razem ale sa....Teraz juz zamowilam Niemieckie, zobaczymy jaki bedzie efekt.

Pozdrawiam Was bardzo bardzo goraco!!!
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Widze ze jest Nas coraz wiecej- bardzo fajnie ;)
Jak juz tu kiedys pisalam ja mieszkam chyba najdalej bo w Legionowie.
Cos zaczely mi dokuczac bole plecow.. i brzuch mam jakis napiety dzisiaj caly dzien. Wezme no-spe i ide lezec. W sumie to juz dziewiaty miesiac i kazdy mowi ze jest on najciezszy i dokuczliwy.. jak narazie nie jest tak zle i mam nadzieje ze to jednodniowe pogorszenie samopoczucia.
Fajnie ze Wasze pociechy tak szybko rosna:) i ze wreszcie mamy rodzynka w towarzystwie ;)
Ciekawe jak tam Lothien? Zostalo 4 dni do wywolywania porodu ;)
Pozdrowionka!
 
Do góry