reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarchomin,Jabłonna,Chotomów,Legionowo

Witajcie Dziewczyny my tez używaliśmy przez pierwszy miesiąc oliatum, teraz używamy johnsosns baby naturals, płyn do kąpieli krem chroniący przed zimnem i wiatrem oraz krem chroniący przed odparzeniami, oraz po przewinięciu bepanthen. Te kosmetyki johnsona są bardzo wydajne i mozna je dostać w piotrze i pawle, są dla alergików. Dziewczyny do jakiej ujemnej temperatuty wychodzicie z maluchami na spacer i jak długo jesteście na dworzu?
 
reklama
hejka!

Myślałam, że Lothien dawno już urodziła tylko nie ma czasu dać znać co i jak, ale skoro nie to trzymam kciuki z całych sił, żeby było szybko i bezboleśnie :-)

Co do kosmetyków to widzę, tyle opinii co mam ;-)
Aga chwali krem Nivei do pupki, a mnie przez niego mało coś nie trafi, bo taki gęsty i jak to rozsmarować. My używaliśmy Linomag i sprawdził się, a teraz chciałam posiadaną próbkę Nivei zużyć.
Co do płynów do kąpieli to już różniaste przerobiłam i u nas wszystkie były ok: J&J 3w1, Bobini, Oillan, Nivea, AA (wkurzał przy dozowaniu ;-)), Hipp. Dajemy płyn do wody i tym małego myjemy. Przez pierwszy miesiąc nawet szamponu nie używaliśmy, choć mały naprawdę kudłaty jest, tylko właśnie tą wodą z J&J również główkę myliśmy.
Oliwka Hipp się przydała gdy na początku małemu skóra na stopach zaczęła się straszliwie łuszczyć.
Teraz Johnson naturals na niepogodę kupiłam.

A co do spacerków, to właśnie z godzinnego wróciłam. Ja zmarznięta, a mały cieplutki :-)

pozdrawiam :-)
 
Czesc Dziewczyny!

Mam newsy od Lothien urodzia Alicje 12 grudnia o 23:00, przez cesarkie ciecie.Porod trwal 8 godzin.
Mala wazyla 4200 i 58 cm,dostala 10 pkt.

A ja zmykam i pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
No to super ze Lothien juz po:)
Alicja to spora dziewczynka;) Czekamy az mamusia pojawi sie na forum i podzieli sie wrazeniami:)
Dziekuje za rady odnosnie kapieli:)
 
Seng Dan Fai Lok, Sang Nian Fai Lok! ..
to znaczy w wolnym tłumaczeniu z chińskiego:
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! :-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny!
Zycze Wam zdrowych, spokojnych i radosnych Świat, w cieplej i rodzinnej atmosferze!

Jak sie czujecie mlode mamusie?
Ja wciaz w dwupaku ale chcialabym tak pochodzic do stycznia wiec nie narzekam;)
Mala coraz bardziej sie obniza i bola mnie biodra itp. wiec ciezko chodzic.
Sprzatam sobie powolutku w domku- nie przemeczam sie;) naszczescie nie musze nic gotowac bo Swieta u rodzicow:)
Czas Swiat pewnie bedzie szybko mijal wiec dobrze a potem juz tylko bede czekac na coreczke:)
Pozdrawiam Was cieplo!
 
reklama
Dziewczyny przepraszam, że się nie odzywam ale jakoś wszystko mnie przerosło....nie chce narazie opisywać porodu bo nie chcę Gosi straszyć przed porodem...
Miło nie bylo, ale najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i że nasza ślicznotka jest zdrowa!
Gosia trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze, szybko i bezboleśnie!

Niebawem opisze Wam wszystko, a tymczasem Wesołych Świąt Dziewczynki:*
 
Do góry