reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

Też polecam Askot. Odwiedzałam ten na Braniborskiej i przyznam, że mają spory wybór rzeczy: od ubranek, przez wózki czy łóżeczka po kosmetyki czy proszki.
 
reklama
Dużo ślicznych rzeczy z H&M jest w galerii tesco na bielanach, naprawdę duży wybór dla maluszków, jeśli chodzi o H&M. Ładne i niedrogie rzeczy mają też w hurtowni "Bajka" w okolicach Pl. Kromera. Natomiast zdecydowanie nie polecam Glucka w Pasażu Grunwaldzkim. Mają drogie rzeczy, a przy tym obsługa jest wyjątkowo nieprzyjemna. To jest sklep, który radzę omijać szczególnie dużym łukiem, bo nawet trudno dokonać tam wymiany w ciągu jednego dnia.
 
Ja także polecam Askot na Braniborskiej jest tam wiele promocji i przecen i można wszystko dostać od kosmetyków po wózki :-)
Ostatnio już tak kupiłam kilka pierwszych ciuszków :tak:
 
Cześć. Mam do sprzedania spódnicę i spodnie ciążowe jeansowe. Rozmiar ciążowy to 38...w stanie idealnym. Spodnie kupione we wrześniu,a już w listopadzie zostałam mamusią. Zakupione w C&A....Posiadam zdjęcia z konkretnymi wymiarami nogawek, obwodu bioder. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana to proszę o maila na priv.
Pozdrawiam

Ps. Gdyby któraś z Was była zainteresowała to mam również do sprzedania testy wykrywające wyciek płynu owodniowego....mnie uspokajały pod koniec ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny :)

Czy zdarza się wam kupować ubrania dla maluszka w secondhandzie ? Przyznam się że ja czasem kupuję. Tak naprawdę ubranka wyglądają jak nowe i są bardzo tanie. Po wypraniu jak nówka sztuka.
Czasem jak widzę ceny np. w Smyku za bodziaka 16 zł to aż:no:

Także ja jestem jak najbardziej za kupowaniem ciuszków w sklepie z odzieżą używaną. Oczywiście też w szafie są kolekcje nowe ale jakoś nie mogę się powstrzymać żeby nie zajść do używanego.
A wy co na ten temat myślicie ?

Zapraszam do dyskusji :-)

Pozdrawiam
 
Ja tez kupuje uzywane ciuszki odkąd córeczka skończyła 3 miesiące. Wczesniej jakos sie nie odważyłam, ale tez i nie szukałam. Kupuje je nie tylko ze wzgledu na cenę, ale i na jakość. Niestety wiekszość ubranek dostepnych w sklepach pozostawia wiele do zyczenia pod wzgledem jakosci- po dwóch praniach wygladają okropnie. Z tym, ze nie kupuje takich rzeczy jak czapki, buty, rajstopki i body- czyli tych "przy ciele". Za to ostatnio kupiłam kurteczke ocieplana na wiosnę Levisa i wiele innych "perełek";-)
 
Ja też ostatnio fajną kurtałkę kupiłam aż nie mogłam się nadziwić że naprawdę taka tania a porządna.
W firmowych sklepach w życiu nie dostałabym za taką cenę. Też jest mnóstwo pięknych ubranek ale te ceny to są zabójcze.
Także dmuchawiec witam w gronie mam ubranek używanych :):)
 
reklama
Hej dziewczyny powiedzcie gdzie są jakieś fajne ciuszki uzywane...Gdzie wy kupujecie??Bo ja coś ostatnio szukałam i nic...Pozdrawiam ;)
 
Do góry