reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

reklama
Z powodu sporego zainteresowania spotkaniem wymiankowym ciuszków dziecięcych zakładam osobny wątek.

Założenie jest takie, że potykamy się by wymienić, sprzedać bądź oddać ubrania dziecięce, ciążowe, zabawki, akcesoria które są już nam zbędne.

Aktualnie poszukujemy odpowiedniego miejsca do takiego spotkania. Najlepiej aby ono znajdowało się w okolicach centrum Wrocławia, tak aby wszystkim w miarę pasowało. Bardzo proszę propozycje. Może któraś z Was zna dobre miejsce na takie spotkanie. Trzeba też wziąć pod uwagę to, że większość osób przyjdzie z dziećmi.

Proponuję aby wpisywać tu co ewentualnie mielibyśmy do wymiany lub czego poszukujemy tak można się było wcześniej zorientować na co można liczyć.
 
Dziewczyny mam mnóstwo ciuszków po moich córeczkach. Ubranka są i bliźniacze i pojedyncze. Mało używane, zadbane:)

Mieszkam na Nowym Dworze, gdyby któraś z Was
chciała obejrzec ubranka.
Mogę również przesłać fotki na maila.

Kontakt: Justyna
gg 8187046
justyna.wsb@poczta.fm
 
Witam serdecznie, mam do sprzedania mleko NUTRAMIGEN 1, 3 opakowania w cenie 12 zł za jedno. Dodatkowo przekaze 1 op ,ktore zostało otwarte 29.11.2009r, wszystkie opakowania zostały wykupione w aptece 28.11.2009r., musimy zrezygnowac z tego mleka , poniewaz nasza córka wogóle go nietoleruje , chetnych prosze o kontakt pod adres marta000000@poczta.onet.pl
 
mysle, ze szeroki wybór akcesoriów jest w Askocie (np. na Braniborskiej albo na Sztabowej) - wszystko mozna kupić w jednym miejscu, fajne ciuszki sa w Tesco (nawet niedrogi e, ale czasem trzeba uważać na ceny, bo obok siebie wiszą rzeczy tanie i stosunkowo drogie) i jeszcze fajny sklep z ciuszkami jest w Factory, tylko nie pamietam jak się nazywa ( jest na samym końcu galerii). A tak w ogóle, to można teraz w markowych sklepach (reKIDS, h&m, c&a) trafić fajne ciuszki na wyprzedażach, tylko większość jest już poprzebierana
 
Ja polecam hurtownię BAJKA na Długosza :-)
Jest tam dosłownie wszystko.
Natomiast jeśli chodzi o kosmetyki, pieluchy i akcesoria do pielęgnacji, to jeszcze taniej takie rzeczy są w marketach w dziale dla niemowląt :-)
 
reklama
Bardzo dobre ceny mają w PAULINCE. Działają w dwóch punktach ale jeśli chodzi o wózek czy łóżeczko i całą resztę drobiazgów dla noworodka to mają tylko na Krzemienieckiej. Na ich stronie jest to opisane
PAULINKA artykuły dla dzieci
Pieluch, kosmetyki kupuje w Rossmanie, według mnie najtaniej.
 
Do góry