reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

Witam serdecznie
z miłą chęcią zorganizowałabym spotkanie przy kawie, u mnie w mieszkaniu, dla mam szukających ciuszków dla swoich dzieci.
Sama jestem mamą Alicji, z chęcią wymienię doświadczenia i pogadam jak mama z mamą, lub przyszłą mamą.
W miłej atmosferze można u mnie obejrzeć ciuszki dla dzieci i kupić oczywiście-ceny już od 1zł:):)
Zapraszam
Marta
 
reklama
Ja polecam Paulunkę, Pepco (bardzo fajna bawełna, moje córy noszą ciuszki stamtąd) i Amelię na Strzegomskiej (koło mnie) o i TESCO Cherokee. Baby Maxx i Ascot są okrutnie drogie. A same wiecie, że małe ciuszki szybko robia się za małe...
No i oczywiscie mogę polecić moje aukcje
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Mam tez w domu kilka bardzo ładnych ciuszków w rozm 0-3M (56-62) po moich córciach.
zapraszam!

Justyna
gg 8187046
justyna.wsb@poczta.fm
 
Witam!
Mam do sprzedania wózek 3 częściowy granatowo -miebieski.
Proszę o kontakt na stronie forum lub pod telefonem 501759331...
Pozdrawiam...:-)
 
Hej dziewczyny moze którassś z Was ma do odsprzedania lub zna kogoś kto ma do odsprzedania wózek dla bliźniąt. Ja co prawda nie spodziewam sie bliźniaków ale ponieważ będę miała drugiego maluszka taki wózek wiele by mi ułatwił. z góry dzięki i pozdrawiam.:tak:

I jeszce jedno moze są mamy mająće do odsprzedania ciuszki na najmniejszy rozmiar i takie większe na rozmiar 90?;-)
 
PATITKA26 ja mam sporo ubranek dla maluszka o pierwszego dnia, jak masz ochotę to zapraszam:-):-):-)

Mam do sprzedania jeszcze dwa wózki, jeden zwykły, kupiony do domu do usypiania, a drugi chicco S3 z fotelikiem i podstawą. Mam też leżaczek, który też chętnie sprzedam.
 
Witam
Ja również polecam BAJKĘ na Długosza! Można kupić tam w miarę tanio wyprawkę...
Kiedyś równiez ASKOT był dosyć tani, ale teraz tylko zabawki można tam kupić w sensownych promocjach...
Co do BABY MAX to kicha na całego! Drogo i jeszcze raz drogo!

Jeśli ktoś byłby również zainteresowany ciuszkami to też mam parę rzeczy po swojej córci do sprzedania....
Śliczniutki zestawik 2 par Spodni rozm.62 girl (791978980) - Aukcje internetowe Allegro
Picasa Web Albums - pauka_22 - Ciuszki#

Pozdrawiam:)
 
reklama
:-)jesli jakas mamuska jest chetna na zakup ubranek,to posiadam 8zestawów.ubranka są sprowadzane z anglii(uzywane i nowe).od 0 do 2.5r.
mam tez lezaczek mamas&papas z wibracjami i muzyczką.
piszcie na priv. lub email :agnieszkap84_84@o2.pl:-)
 
Do góry