reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

Dzieki!

Słyszałam też że fajna jest"Paulinka" hurtownia na ul. Lotniczej

Mam nadzieje, ze to że to hurtownie to nie znaczy że mozna tylko hurtowo kupić i jedne spioszki czy kocyk też mi sprzedadza?;)
 
reklama
Fajne są te mega paki co mozna na allegro wylicytować. ciuszek wychodzi za 5-8 zł. To chyba tak tanio to nigdzie nie wychodzi. Sama zamówiłam taka paczkę 40 ubranek w rozmiarach od o-6 m-cy i jestem bardzo zadowolona. Nie polecam ciuchów z 5 10 15 jak dla mnie są jakieś takie kiszkowate i ciężko się je zakłada. Fajne można kupić też w TESCO (body czy pajace bardzo praktyczne w ubueranium szczególnie na te pierwsze dni, czy do szpitala).
 
paulinka jest ok. ale jak na moj gust ciut podrozala
zlikwidowali jej drugi sklep, ktory handlowal wozkami, lozeczkami itp, ciuszki z tesco jak najbardziej szczegolnie wszelkie boadziaki i pajace (i tak wszystko chyba cherokee) no i wszelkie wyprzedaze na C&A reservedach 5-10-15 :-) i polecam outlety w factory tez troche taniej mozna nabyc ciuszki ale powalających cen to nigdzie nie widzialam :-)
ascot otworzyl sie tez kolo bunkra na braniborskiej ale ceny z kosmosu
 
Drugi sklep Paulinki przenieśli do większego budynku - na ul. Krzemieniecką - teraz jest tam bardzo dużo wózków plus także te same akcesoria co w sklepie na Lotniczej. Wszystko można kupić w jednym miejscu i taniej niż w Askotach (teraz chyba już są 3 we Wrocławiu).
pozdrawiam
 
cześć ja polecę Ci sklep "Amelia" na Nowym Dworze jest tam w tych budkach koło Hali Strzegomskiej. Może nie należy do najtanszych, ale można tam kupić naprawdę piekne i dobrej jakości rzeczy :tak:
 
Ja dopiero zaczynam kompletowanie wyprawki, na razie się rozglądam. Za namową znajomej wybrałam się do Paulinki na Krzemieniecka bo tam mają wszystko co potrzebne dla dzidzi na Lotniczej też byłam ale tam nie ma wózków i łóżeczek. Generalnie myślę, że tam kupię sporo rzeczy bo wybór duży i ceny bardzo atrakcyjne. Byłam też w Askocie na Braniborskiej , to chyba największy z ich punktów. Tam niestety ceny dużo wyższe, wózki raczej z górnej półki. Z tego co mówiły koleżanki warto tam zaopatrywać się w huggisy i odżywki. Może jesze odwiedze Baby maxx ale tak raczej z ciekawości bo raczej wszyscy odradzaja mi ten sklep.
 
Ja Wam polecam Pepko, dwa przystanki za Astra (wejście obok Rossmana). MAja naprawde tanie ciuszki (np body za 5 zl, spichy ok 12zł), nie sa moze takie powalajace,alegatunkowo calkiem niezle
 
Praktycznie całą wyprawkę skompletowałam w Paulince na Krzemienieckiej. Ceny bardzo atrakcyjne, właściwie takie jak na allegro ale można wszystko obejrzeć, uzyskać poradę. Pepco też odwiedziłam bo jest blisko mnie ale nie przekonuje mnie "chińska" bawełna. Słyszałam, że po praniu z długiego rękawa robi się krótki. Fajne bodziaki mają w H&M.
 
reklama
Do góry