reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Takie dziwne pytanie 😅

Kurde jestem w 8 miesiacu i juz zapomnialam kiedy mi brzuch wyszedł 😅 Ale na swieta coś przebijało się. To był chyba 4-4.5miesiac? Ale są dziewczyny np. Moja kuzynka jej brzuch dopiero byl widoczny w 7-8miesiacu. Wcześniej nikt się nie zorientował.
 
reklama
Kurde jestem w 8 miesiacu i juz zapomnialam kiedy mi brzuch wyszedł 😅 Ale na swieta coś przebijało się. To był chyba 4-4.5miesiac? Ale są dziewczyny np. Moja kuzynka jej brzuch dopiero byl widoczny w 7-8miesiacu. Wcześniej nikt się nie zorientował.
kurde ja też nie pamiętam kiedy mi wyszedł ale jeszcze nie poszedł sobie 😳🤣 u mnie to był 3/4 miesiac i wyglądało na ciążowy. Chociaż nawet wczoraj sąsiad z bloku mi mówił, że nie widział, że ja w ciąży byłam 🤣 a chudzinka nie jestem 🧐🤪
 
reklama
Mi w pierwszej ciazy chyba od progesteronu tak wywaliło jelita (wzdecia), ze od początku nie mieściłam się w swoje spodnie.. Także rozumiem niektóre dziewczyny, że od pierwszych tygodni zauważają jakiekolwiek zmiany. Tym bardziej jak ciaza wychuchana 😉 przy drugiej juz nic mnie nie dziwi (bynajmniej jeszcze mnie nie zdziwilo). Pierwsza ciąża jest straszna z tym oczekiwaniem, sprawdzaniem, czytaniem, porównywaniem. 😉 Co do pytania to w pierwszej nie pamiętam, wzdęcia od razu 😄, w drugiej zbytnio nie zwróciłam uwagi. Mega tycie to zaczęło się z nadejściem 3 trymestru.
 
Do góry