reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

reklama
Kurczę nie przychodzą mi powiadomienia z forum[emoji24][emoji24][emoji24] może jeszcze przeczekać ten cykl i jak nic z tego nie będzie to co nie bierz.
U mnie bez zmian czekam na @ powinna do 2ch dni przyjść[emoji6]
 
Hejko dziewczyny[emoji5] witam w 1 dc[emoji5] miejmy nadzieje ze owocnego....dziś miałam taki sen że byłam w ciąży... Mam nadzieje że to prorocze[emoji6] co tam u Was?
 
Kurczę nie przychodzą mi powiadomienia z forum[emoji24][emoji24][emoji24] może jeszcze przeczekać ten cykl i jak nic z tego nie będzie to co nie bierz.
U mnie bez zmian czekam na @ powinna do 2ch dni przyjść[emoji6]
Ja mam jutro monitoring znowu, zobaczymy czy coś urosło ;) Ale szczerze mówiąc lekko się załamałam, mój kolega z pracy dzisiaj przyniósł wypowiedzenie i będę musiała przejąć jego obowiązki a tego jest w cholerę.... Teraz tym bardziej chcę jak najszybciej zobaczyć dwie kreski i l4....
 
Ja mam jutro monitoring znowu, zobaczymy czy coś urosło ;) Ale szczerze mówiąc lekko się załamałam, mój kolega z pracy dzisiaj przyniósł wypowiedzenie i będę musiała przejąć jego obowiązki a tego jest w cholerę.... Teraz tym bardziej chcę jak najszybciej zobaczyć dwie kreski i l4....
No to jak ujrzyz 2 kreseczki to zaraz lec na l4:) A gdzie pracujesz?
 
U mnie 11dc. Jeszcze nie mam sluzu plodnego co mnie niepokoi bo zawsze juz sie pojawial.
Jestem po sjiadanku i biore sie za ogarniabie mieszkania.
Milego dnia:)
 
reklama
Pracuje w korpo :)) @Kasienka3b spokojnie, może masz trochę spoźnioną owu :) Ten cykl miał być mój, ale już wiem że nic z niego nie będzie. Testy owulacyjne negatywne, plamienia od 10dc codziennie, i to takie dość spore, nawet nie ma jak się starać za bardzo.. Jutro opowiem to wszystko u ginki i zdecydowanie zawnioskuję o clo w następnym cyklu bo już mam tego dosyć. Jeszcze od kilku dni mam spore bóle brzucha i wczoraj miałam usuwanego krwiaka który mi się zrobił w pępku - przyczyna nieznana. Dostałam skierowanie na usg jamy brzusznej, ale szczerze mówiąc ja to wiąże z tymi staraniami, nic podobnego nie miało miejsca jak 7 lat brałam anty.. A teraz +8kg od czerwca zeszłego roku, zepsuta cera, plamienia, rozchwiane hormony. Porażka :/
 
Do góry