reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Ciężko powiedzieć. Mąż nie zarabia kokosów.ewentualnie mogłabym prowadzić korki z ang w domu
To ciężka sprawa :/ może jednak faktycznie lepiej się wstrzymać...
A ja dziś 9dc, całkiem niezły śluz odkąd @ się skończyła. Niby ten cykl miałam jeszcze tylko brać dupka ale z racji tego że dziś wolne i był termin do lekarki to idę poprosić o mały monitoring... Testy owu na razie pokazują takiego bledzioszka. Nie wiem czy im wyraźniejsza kreska tym większy ma być pęcherzyk? Jest taka zależność?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam w 5dc. O dziwo po operacji moj okres sie skrocil. Wczoraj jeszcze delikatnie krwawilam a dzis juz sluz troszkr brunatny wiec mysle ze jutro juz meza wezme w obroty:)
Jakie plany na weekend?
 
Witam w 5dc. O dziwo po operacji moj okres sie skrocil. Wczoraj jeszcze delikatnie krwawilam a dzis juz sluz troszkr brunatny wiec mysle ze jutro juz meza wezme w obroty:)
Jakie plany na weekend?
My trochę wyjazdowo a trochę rodzinnie. Wyjątkowo M ma wolne w weekend, ale ja już w niedzielę do pracy więc weekend będzie krótki :) I super ze okres się skrócil!

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Zmijka25 to wykorzystajcie dobrze ten czas:)

Ja dzis 6dc. Od wczoraj w odwiedzinach jest moj tato:) Synek jest przeszczesliwy. Dzis wraca wieczorem do siebie wiec polozymy wieczorem synka i licze na mily wieczor z mezem:)

A gdzie reszta dziewczyn? Odzywac sie co u Was?
 
@Zmijka25 to wykorzystajcie dobrze ten czas:)

Ja dzis 6dc. Od wczoraj w odwiedzinach jest moj tato:) Synek jest przeszczesliwy. Dzis wraca wieczorem do siebie wiec polozymy wieczorem synka i licze na mily wieczor z mezem:)

A gdzie reszta dziewczyn? Odzywac sie co u Was?
To udanego wieczoru życzę :D
A u mnie niestety do d... Byłam dziś na monitoringu, 11dc, i żaden pecherzyk nie rośnie :/ a jak mnie zbadała wziernikiem to powiedziała że szyjka rozchylona i śluz ładny więc myślała że teraz jest owu.. Powiedziala żebym się przeszła jeszcze w czwartek-piątek raz na usg popatrzyc czy na pewno nic nie urosło. Ten cykl już spisuje na straty i zastanawiam się tylko czy walczyć o stymulację w kolejnym czy jeszcze jeden miesiąc dac szansę ovarinowi zadziałać

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny[emoji5] ja miałam tak intensywny weekend ze dopiero teraz mam trochę luzu[emoji3]
@Zmijka25 nie poddawaj się tak od razu może spróbuj jeszcze jeden cykl z ovarinem....
Ja czekam na @ na dniach powinnam dostać .... a później próbuje[emoji6]
 
@moniabat właśnie zmieniam decyzję 7 razy na minutę czy już cisnąć stymulację czy jeszcze nie [emoji14]
To sprzątanie było cały weekend? :)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@moniabat właśnie zmieniam decyzję 7 razy na minutę czy już cisnąć stymulację czy jeszcze nie [emoji14]
To sprzątanie było cały weekend? :)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie był byłam na wyjeździe z synem... M niestety cały weekend pracował... Dziś jeszcze 10 godz w pracy a po niej sprzątanko hehe.... na szczęście leżę już sobie i odpoczywam[emoji5]
Ja tez tak mam że jak się nad czymś zastanawiam to 1000 myśli na minutę i tez nim podejmę decyzje to zmienię ją kilkanaście razy[emoji5]
 
Nie był byłam na wyjeździe z synem... M niestety cały weekend pracował... Dziś jeszcze 10 godz w pracy a po niej sprzątanko hehe.... na szczęście leżę już sobie i odpoczywam[emoji5]
Ja tez tak mam że jak się nad czymś zastanawiam to 1000 myśli na minutę i tez nim podejmę decyzje to zmienię ją kilkanaście razy[emoji5]
Mój M też pracował cały weekend :/ chociaż z drugiej strony może powinnyśmy się cieszyć że tacy pracowici :)
Spedzilas czas z synkiem, ja to bym chciała się już tak zmęczyć hehe :) najchętniej to pozwolilabym komuś podjąć tą decyzję za mnie

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry