reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Hej staram sie juz chyba 6 cykl i narazie nic... pierwsza ciaza byla bardzo szybko po jakos 2-3 miesiace po slubie corka juz ma 9 lat a teraz chce 2 dziecko i jak na zlosc cisza mam takiego dola pomalu ze szok... a ty ile sie starasz?
Ja już 8 cykl... pierwsze dziecko za pierwszym podejściem się udało...teraz próbuje i się jeszcze lecze... a co z tego wyjdzie zobaczymy. W czerwcu mam jeszcze mały zabieg mini histeroskopie i po niej moja gina daje mi parę miesięcy na próby a później nie wiem coś wspomniała o in vitro... Ja narazie liczę na naturalne poczęcie[emoji3]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hello:) Dzis 3dc i bylam na badaniu krwi FSH i LH. Licze ze wyniki beda dobre i nie potwierdzi sie u mnie te przeklete pcos.
@Anika85 witaj:) Rozgosc sie.
@moniabat no ladnie tak przy ksiazce zasypiac:p Hehe ja tez wczoraj czytalam.
 
Hello:) Dzis 3dc i bylam na badaniu krwi FSH i LH. Licze ze wyniki beda dobre i nie potwierdzi sie u mnie te przeklete pcos.
@Anika85 witaj:) Rozgosc sie.
@moniabat no ladnie tak przy ksiazce zasypiac:p Hehe ja tez wczoraj czytalam.
Trzymam kciuki żeby było dobre[emoji5] Kasia wczoraj byłam strasznie pamięta[emoji23][emoji23][emoji23] czasem mi się tak zdarza...dobrze ze mój syn padł wcześniej [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki żeby było dobre[emoji5] Kasia wczoraj byłam strasznie pamięta[emoji23][emoji23][emoji23] czasem mi się tak zdarza...dobrze ze mój syn padł wcześniej [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehehe czasami sie tak zdaza:) Ja lece ogarnac mieszkanie bo mam tu sajgon okropny:/
 
Hej Dziewczyny :-) dziś miałam rozmowę z dyrektorka. Od września chce żebym przeszła na cały etat z umowa o pracę. Jeśli niczego nie znajdę w innej szkole to zostane. Teraz mam umowę do końca czerwca i 2 mies bezrobotna. Chyba musze na razie poczekać ze staraniami. Wznowić kolo sierpnia.
 
Hej Dziewczyny :-) dziś miałam rozmowę z dyrektorka. Od września chce żebym przeszła na cały etat z umowa o pracę. Jeśli niczego nie znajdę w innej szkole to zostane. Teraz mam umowę do końca czerwca i 2 mies bezrobotna. Chyba musze na razie poczekać ze staraniami. Wznowić kolo sierpnia.
To może rzeczywiście trochę poczekaj...

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny :-) dziś miałam rozmowę z dyrektorka. Od września chce żebym przeszła na cały etat z umowa o pracę. Jeśli niczego nie znajdę w innej szkole to zostane. Teraz mam umowę do końca czerwca i 2 mies bezrobotna. Chyba musze na razie poczekać ze staraniami. Wznowić kolo sierpnia.
Hej Aga, no faktycznie teraz zagwozdka... Ale z drugiej strony może idź na żywioł? Dacie radę jakbyś została bez pracy?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry