reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Pizdzi u mnie jak nie wiem -11 odczuwalna chyba z -100 [emoji52][emoji52][emoji52] tak kochana zatestowalam rano jest bladzioch blady ale to może być jeszcze ovitrelle BHCG dopiero w poniedziałek chyba że mnie wcześniej zaleje

" kto nie walczy ten nie niańczy "
To trzymam kciuki żeby beta wyszła pozytywnie [emoji4]
 
reklama
Ja już i tak wiem że nic z tego ale trudno ważne że jest plan na czerwiec :-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Hej Dziewczyny :-) u mnie nadal pizdzi. Noszę rajstopy getry i jeansy ... ciężko się do mnie dobrać :-D dziś w pracy mało nie usnelam. Pierwszy raz od niepamiętnych lat wypiłam kawę. Czuje się dziś fatalnie. Oby to nie choroba.
 
Jadziu nie zakładaj jeszcze nic bo może akurat[emoji8]
Agata u nas też zimno jak diabli brrr i narazie nie zapowiada się na poprawę[emoji24][emoji24][emoji24]
Ja na 23.03 umówiłam się na hsg

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny :-) u mnie nadal pizdzi. Noszę rajstopy getry i jeansy ... ciężko się do mnie dobrać :-D dziś w pracy mało nie usnelam. Pierwszy raz od niepamiętnych lat wypiłam kawę. Czuje się dziś fatalnie. Oby to nie choroba.
Agatka a może to fasolcia się mości:-) często pierwszym objawem jest grypa:-) Ja zobaczę jaka będzie temperatura rano i wtedy zadecyduje w co tu się ubrać żeby mi w drodze do pracy było ciepło jak już wysiądę z auta i będę.miala te kilka set metrów do przejścia:-)

Monia kocham Twój optymizm:-*
Cieszę się że ruszyłas z takim impetem :-)
Robiłam o 5 po południu kolejny express test z pinka i znowu jest bladzioch ale wyrazniejszy niż ten z rana nie wiem sama co myśleć w piątek się zagadka rozwiąże będę w pracy chodzić jak na szpilkach napewno

Dobranoc dziewczynki miłej nocy życzę:-*:-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ja dziś już jestem padnięty psychicznie i fizycznie... Życzę dobrej nocki i trzymam kciuki za Was[emoji8]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadziu jak ciemneje to nie jest to ovitrelle ;-) będzie gorący piątek ;-). Rozumiem ze to juz teraz 2.03 :-) ?
 
reklama
Jadziu jak ciemneje to nie jest to ovitrelle ;-) będzie gorący piątek ;-). Rozumiem ze to juz teraz 2.03 :-) ?
Tak kochanie już w ten piątek jestem dobrej myśli a to test z dzisiaj z samego rana
1519876106-35658fd7e4ede0ab-aaaaaa.jpeg
1519876114-d5c4d3a3f3172441-aaaaaa.jpeg


" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Do góry