reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Witam się w 18 dc, 6dpo. Jedynym objawem są ogromne piersi, większe niż w poprzednich cyklach. A poza tym brak śluzu, zawsze o tej porze miałam sporo śluzu aż do okresu, a teraz nic, i żadnego bólu jajników, dyskomfortu w podbrzuszu, nic.... zupełnie odwrotnie niż ostatnio. Może to po ovarinie
 
reklama
Witam się w 18 dc, 6dpo. Jedynym objawem są ogromne piersi, większe niż w poprzednich cyklach. A poza tym brak śluzu, zawsze o tej porze miałam sporo śluzu aż do okresu, a teraz nic, i żadnego bólu jajników, dyskomfortu w podbrzuszu, nic.... zupełnie odwrotnie niż ostatnio. Może to po ovarinie
Hejka no jeszcze 10dni i można testować :-) oby te oznaki były na pozytywny test

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Hej Dziewczynki :-) u Was też tak pizdzi ? -15 ... i czy też panuje taka śpiączka ? Może to radomskie powietrze ... :-D
 
W Gdańsku -10 i pochmurno :(. A odczuwalna chyba z - 30. Az się nie chce z łóżka wychodzić. Która testuje w najblizszym czasie? Jadziu, Ty chyba najwcześniej? :)
 
Pizdzi u mnie jak nie wiem -11 odczuwalna chyba z -100 [emoji52][emoji52][emoji52] tak kochana zatestowalam rano jest bladzioch blady ale to może być jeszcze ovitrelle BHCG dopiero w poniedziałek chyba że mnie wcześniej zaleje

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Pizdzi u mnie jak nie wiem -11 odczuwalna chyba z -100 [emoji52][emoji52][emoji52] tak kochana zatestowalam rano jest bladzioch blady ale to może być jeszcze ovitrelle BHCG dopiero w poniedziałek chyba że mnie wcześniej zaleje

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadziu oby Cie nic nie zalało[emoji5]
Ja po 12 dzwonię się rejestrować na badania na szpital

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry