reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

reklama
Hej :-) trzymam kciuki :-) i czekam na dobre wiesci. U mnie w tamtym był sluz i to mega dużo a w tym nie ma na zew. Ale wewnątrz cos chlupie :-D w tym cyklu owu nie było. Przynajmniej nic mi o niej niewiadomo ;-). Pogoda w Radomiu jest piękna pod względem słońca ale bardzo mrozi. Dziś było bardzo romantycznie w pracy... miedzyszkolny konkurs recytatorski i poezja śpiewana. Moja uczennica 1 miejsce wiec jestem dumna z naszej współpracy. Miły dzień :-) Monia dawaj dawaj dobre wiesci !
 
Hej :-) trzymam kciuki :-) i czekam na dobre wiesci. U mnie w tamtym był sluz i to mega dużo a w tym nie ma na zew. Ale wewnątrz cos chlupie :-D w tym cyklu owu nie było. Przynajmniej nic mi o niej niewiadomo ;-). Pogoda w Radomiu jest piękna pod względem słońca ale bardzo mrozi. Dziś było bardzo romantycznie w pracy... miedzyszkolny konkurs recytatorski i poezja śpiewana. Moja uczennica 1 miejsce wiec jestem dumna z naszej współpracy. Miły dzień :-) Monia dawaj dawaj dobre wiesci !
Ojej to faktycznie piękny dzień widzę nastrój Ci kochana wrócił:-)
Ja już mam stres przed powrotem w czwartek do swojej pracy ale co tam w końcu po 3 tygodniach pasuje się pokazać:-) mam nadzieję że stesknili się za.moim rozdartym dziobem:-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Do góry