reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

reklama
M sam sobie szukał i wybierał[emoji6]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
My nie mamy takiego aż pola manewru [emoji16] ale jak tym razem się iui nie uda ( a czuje że się nie uda) to zadzwonię do diagnostyki i się dopytam o to badanie

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
My nie mamy takiego aż pola manewru [emoji16] ale jak tym razem się iui nie uda ( a czuje że się nie uda) to zadzwonię do diagnostyki i się dopytam o to badanie

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Kochana my do kraka też dojeżdżamy 70 km bo u mnie to nic bym nie załatwiła hehe

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana my do kraka też dojeżdżamy 70 km bo u mnie to nic bym nie załatwiła hehe

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
O widzisz a to chyba że tak no to jeszcze poszukam jakiegoś innego w okolicy ale mój jak zwykle nie pojedzie bo nie ma czasu :-/

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Dobry wieczór, w 11 dc pęcherzyk w lewym jajniku 17 mm, emdometrium 10mm i lekarz kazał działać, martwi mnie że nie widać prawego jajnika. Gin mówi, że jelita go zasłoniły... sama nie wiem. Test owu jeszcze negatywny
 
Dobry wieczór, w 11 dc pęcherzyk w lewym jajniku 17 mm, emdometrium 10mm i lekarz kazał działać, martwi mnie że nie widać prawego jajnika. Gin mówi, że jelita go zasłoniły... sama nie wiem. Test owu jeszcze negatywny
Nie patrz Kochana na testy owu tylko działaj teraz przez tydzień:-* mi nigdy testy owu nie wychodzą:-*:-) piękne pęcherzyki:-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Działamy [emoji4] ale skoro pęcherzyk ma dopiero 17 mm to wolałabym się wspomóc testami, zaszkodzić nie powinny [emoji14]

1519291148-05cdf2801ef1ceb2-aaaaaa.jpeg


Ten z prawej wczorajszy, z lewej dzisiejszy. Ucieszyłam się widząc, że kreseczka ciemnieje [emoji4]. Wieczorem chyba jeszcze powtórzę
 
Działamy [emoji4] ale skoro pęcherzyk ma dopiero 17 mm to wolałabym się wspomóc testami, zaszkodzić nie powinny [emoji14]

1519291148-05cdf2801ef1ceb2-aaaaaa.jpeg


Ten z prawej wczorajszy, z lewej dzisiejszy. Ucieszyłam się widząc, że kreseczka ciemnieje [emoji4]. Wieczorem chyba jeszcze powtórzę
Cudowne kreseczki owu tuż tuż za 24-36godzin powinien pęknąć

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Działamy [emoji4] ale skoro pęcherzyk ma dopiero 17 mm to wolałabym się wspomóc testami, zaszkodzić nie powinny [emoji14]

1519291148-05cdf2801ef1ceb2-aaaaaa.jpeg


Ten z prawej wczorajszy, z lewej dzisiejszy. Ucieszyłam się widząc, że kreseczka ciemnieje [emoji4]. Wieczorem chyba jeszcze powtórzę
Kochana to działaj[emoji5] ja od jutra też zaczynam testy i czekam na owu[emoji6] trzymam za Was mocno kciuki

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry