reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Jadziu co u Ciebie ? Monia co tak cicho ;-) ?
Kochana po obiedzie mdłości cyce bolą ale jeszcze nie tak bardzo no i już jest ból miesiaczkowy wiec pewnie będzie finał jak zawsze nic ogarniam sobie mieszkanie bo wrocilam z obiadu u teściowej zrobię sobie meliske umyje gary i się poloze a o 5 do mojego taty jadę [emoji173]
A Ty kochana jak tam ? Jak się czujesz ?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Jednak nie będę teraz myć garów leżę bo mnie krzyże bolą nie chce mi się nic robić wiec wykorzystam to na swoja korzyść z reszta pogoda nie rozpieszcza chlapa ciapa i wogóle do dupy mam dola jakiegoś :-(

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Jednak nie będę teraz myć garów leżę bo mnie krzyże bolą nie chce mi się nic robić wiec wykorzystam to na swoja korzyść z reszta pogoda nie rozpieszcza chlapa ciapa i wogóle do dupy mam dola jakiegoś :-(

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadzia nie myśl jeszcze ze przyjdzie @ bo ja wierzę że nie przyjdzie!!! Gary olej... nie uciekną[emoji6]
Aga ja pochodzę z wielodzietnej rodziny więc nie ukrywam że takie wizyty są na porządku dziennym [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadzia nie myśl jeszcze ze przyjdzie @ bo ja wierzę że nie przyjdzie!!! Gary olej... nie uciekną[emoji6]
Aga ja pochodzę z wielodzietnej rodziny więc nie ukrywam że takie wizyty są na porządku dziennym [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
No szkoda ze nie uciekna. ...trzeba zbierać na zmywarkę [emoji23]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Oj jak ja nie cierpię zmywać naczyń...mam dość osobliwa zmywarkę. Ma 1.7 z groszami 75kg i posiada funkcje mówienia,przytulania i seksowania :-D pierdziele nie robie ;-)
 
Jednak nie będę teraz myć garów leżę bo mnie krzyże bolą nie chce mi się nic robić wiec wykorzystam to na swoja korzyść z reszta pogoda nie rozpieszcza chlapa ciapa i wogóle do dupy mam dola jakiegoś :-(

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadziunia nie smutaj się ! Czekamy do pt. U mnie nic się nie dzieje. Cicho szaa
 
Jadziunia nie smutaj się ! Czekamy do pt. U mnie nic się nie dzieje. Cicho szaa
No to czekam u Ciebie na jakieś objawy z tego lajtowego cyklu[emoji8][emoji8][emoji173] ja spalam bez mała 3 godziny pojechałam do taty na herbatke ale oczywiście testu zapomniałam kupić
Brzuch boli jeszcze bardziej na okres....tragedia jakaś serio :-(

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Na następny raz do mycia garów wezmę se krzesło heheheh (bo je w końcu umylam! !!!!)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Do góry